Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy kezdem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy kezdem elengedni?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akibe nagyon szerelmes vagyok/voltam. Azonban nem jöttünk össze,hosszú,hogy miért nem.

Azt hittem már soha nem fogom őt elengedni,elfelejteni.

Tartjuk a kapcsolatot,barátok vagyunk.

Nagyon sokáig nagyon rossz volt,mindenkiben őt kerestem,nem volt úy nap,hogy nem hívtam fel telefonon,hogy halljam a hangját,állandóan találkozni akartam vele,kb 2 naponta. Mindenféle programot kitaláltam,istenítettem őt,de komolyan nem láttam egy hibát sem benne, mintha ő lett volna a legtökéletesebb a világon.

Most is jóban vagyunk,de már nem esek kétségbe,ha nem beszélünk akár napokig,nem leszek depis,ha hetekig nem találkozunk. Lassan kezdem realizálni,hogy valószínűleg soha nem lesz mellettem olyan minôőségben,ahogyan azt én szeretném és valószínűleg egy másik fiú lesz az a nagy ő.

Ez azt jelentheti,hogy kezdem elengedni?

Tényleg ennyit segít az idő?

Jó lenne ha valaki tudna írni hasonló tapasztalatokat.

21N



2017. nov. 3. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, azt jelenti.

Írhatnék tapasztalatot, de fölösleges. Megismételhetném ugyanazt, amit te leírtál.

Természetes, hogy idővel túllépsz.


22/N

2017. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát hasonló dolgokon estem túl kb 2 éve, és igen az idő segít persze csak akkor ha tartasz némi távolságot az illetőtől, mert ha nem akkor a büdös életben nem engeded el, és nem fogsz túllépni rajta. Személy szerint probáltam belemerülni a munkába és vállaltam önkéntes helpdesk/support vagyok egy internetes oldalon, többet lejárok edzeni... Szóval minden időmet el akartam osztani, csakhogy ne gondoljak arra a lányra akiért megvesztem. Eleinte semmi hasznát nem láttam mindig ő járt a fejembe, de idővel egyre kevesebbet járt a fejembe. Eltelt azóta 2 év azóta egy boldog kapcsolatban vagyok, és már tudok rá tekinteni csak barátként.

26/F

2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!