Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy volt h összejövünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy volt h összejövünk, de nem tudom mi történhetett, de letiltott vagy letörölt msnről szó nélkül. Mit csináljak töröljem le énis, tiltsam le, vagy hagyjam fent hátha felnő és rámir?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De mi a jó büdös szarért erőlteted azt a telibevert MSNt?!?! Ennyire nincsen életed,hogy nem bírsz hozzá elmenni,és SZEMÉLYESEN(!!!!!!!) beszélni vele,ott nem tud letörölni,meg letiltani se!!!
2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nőj fel Te is. És ne msnen intézd az ilyen ügyeket hanem személyesen !
2010. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van egy kis távolság közöttünk.. és egyáltalán nem nyomatjuk ugy mitn a mai 16évesek, csak hát beszélgettünk néha kicsit munka után.Jobb mintha telefonon tizezres számlát cisnálnék.
2010. jún. 12. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott a skype,nem kell telefon ;) Mellesleg ha eleve van távolság köztetek,akkor hogyan gondoltátok egyáltalán a kapcsolatot?
2010. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem nagy a távolság,viszonylag közel van, csak azért minden nap munka után necces lenne lejárogatni oda.MInden 3. nap talán.AMugy meg rákérdeztem nála irtam neki smst és letagadta.Skypja nincsen.
2010. jún. 12. 21:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan nagy a távolság,akkor szerintem 1x látogasd meg,és tisztázd vele! 1 alkalomba szerintem te sem fogsz belehalni :)
2010. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem tudom hol lakik az a baj, elég ideges természetű, és elég rendszertelenül dolgozik,nem lehet tudni mikor dolgozik és mikor van otthon, és szerintem akkor is letagadná,ha meg eőrködnék akkor elküldene a fenébe.
2010. jún. 12. 21:56
 8/11 anonim ***** válasza:

figyu az msnen meg leeht nézni h letiltottak e

ha nem vagy biztos benne nézd meg:D

2010. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy meglehet, de nem derül ki abból hogy ez tiltás e vagy törlés....gondolom a partnerlista karbantartóra gondolsz,.
2010. jún. 13. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Figyu! Szerintem ne nyomulj rá!
2010. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!