Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett bennem?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok.Tegnap délután elkeztem nagyon görcsölni,majd alvatt vérdarabok távoztak. Éjjel annyira rosszul lettem,hogy bekelett mennnem a korházba. Ott megvizsgáltak és annyit mondott az orvos,hogy zárt méhszáj van,vetélés nem volt. Reggelre mégrosszabul lettem.Gondoltam lefürdök hátha jobb lett. Egy kicsit jobban éreztem magam. Lefeküdtem kicsit pihenni. Mikor felébredtem elmentem pisilni és menstruáció mennyiségű alvatt vér távozott,Meg valami kemény nagydarab.Azt nem tudom mi lehet. Nagyon félek hogy baja van a magzatnak. Vagy az a kemény valami lehet h ő volt ami kijött? Az orvosom csak hétfőn rendel. Nem lesz bajom ha addig várok?
2011. aug. 18. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomás az ügyeletre. Most.
2011. aug. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Irány a korház....:S
2011. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ÜGYELET! GYORSAN!
2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ba' meg!!! Ha a magzat volt, akkor szerintem nem lesz bajod, de azt mondom, hogy hívd fel a nőgyógyászod, és mindenről részletesen számolj be neki, majd megmondja, mi legyen!!! HÍVD FEL!!!
2011. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Görcseim megszüntek azota,vérzés is alig van. Baj lehet szerinted?
2011. aug. 18. 15:06
 6/8 anonim ***** válasza:
mihamarabb menj ügyeletre. ha nehezen mozogsz hívj segítséget vagy taxit vagy ami kell. ez nem vicc. abnormális, hogy ennyit vérzel.
2011. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mentő ›› kórház!


Nem ide írogatni!

2011. aug. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Vegulis mi tortent? (igy ennyiev utan kerdezve)?

2015. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!