Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a fiúbarátom exére? Mi van velem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivek nagyon jó barátok vagyunk...èn aakrtam így, mert külsöre nem az esetem...igaz bevallom sokszor gondolok arra milyen lehet vele a csók vagy a szex :D

Ez normális?? :)))


De hiáb csak barátok vagyunk, a napokban totål kiakadtam hogy írt az exének szülinapjára.

Kimeresztett szemmel nézett rám hogy miért hisztizek emiatt és mibajom meg engem ez miért zavar?

Rendesen felidegesített az egész...és félek töle hogy beszélget az exével stb.


Mi van velem?


2018. ápr. 19. 18:47
 1/3 A kérdező kommentje:

*akivel

*akartam


Bocsi a hibàkért

2018. ápr. 19. 18:48
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Semmi! Nő vagy, nem tudod pontosan mit akarsz. :D
2018. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy űrlénynek el kellene magyaráznom hogy mit jelent nőnek lenni akkor egyszerűen csak megmutatnám neki ezt a kérdést.
2018. ápr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!