Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékeny az mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny az mindenki az exekre?

Figyelt kérdés
Ezt tapasztalom a párjaimon, a környezetemen, de még saját magamon is. Teljesen abszurdumnak tűnik, mert nem véletlenül ex az ex, én személy szerint végső esetben sem kezdenék viszonyba egyik exemmel sem. Ez szerintem így normális, ennek ellenére az én fantáziámat is piszkálja, hogyha a párom találkozik vagy beszél valamelyik exével. Szerintetek miért működik így az ember?

2018. ápr. 7. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem vagyk féltékeny a párom exeire.


Minek, velem van, velem szeretné leélni az életét, tőlem szeretne gyereket.


Ex nem véletlenül ex :)

2018. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem véletlenül ex az ex, de néha azért előfordul, hogy újra megpróbálják
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyel feltekeny meg te is lehetsz EX! :)
2018. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"Minek, velem van, velem szeretné leélni az életét, tőlem szeretne gyereket."


Jajj de naiv :D

Biztos te vagy az elso akinek ezeket mondta!

Nem baj... Meg te is lehetsz ex.


Igen, igen frusztralt vagyok...!

2018. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert így teljes a kép, hiszen mindenki végül is valakinek exe! vagy leendő exe :-) De vigasztaljon a tudat, hogy rád is féltékeny lesz majd az utódod...
2018. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es, tudom, voltam már valaki exe, aki ugyanezeket mondta, aztán összeköltözés után egy évvel már a hátam közepére nem kívántam.


A párommal 2 éve élünk együtt (3 éve kapcsolatban), minden szép.

Amúgy meg nem fogok azon kattogni, hogy úristen, mivan, ha... ha el akar hagyni, akkor úgyis szakít, de NEM az exéért, hanem másért.

2018. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam még ilyet, de ki tudja mit hoz a jövő? (62F)
2018. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En peldaul azert vagyok ra feltekeny, mert a parom meg folytatta volna vele a kapcsolatot, ha nem szakit vele az exe, hiaba nem volt mar jo a kapcsolatuk, megis. Engem ez zavar, hogy akkor biztos nagyon szerette es felek vissza menne hozza, pedig a csillagokat lehozza nekem, de ha egyszer beul egy gondolat, nehezen lehet eluzni. Az ex az ex...szep es jo, de lattunk mar mind karon varjut, nemigaz?
2018. ápr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!