Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire hihetetlen dolog ha valaki megbocsájtja a megcsalást/félrekacsingatást?

Figyelt kérdés
Olvasgatom a fórumon, h sokan mennyire kiborulnak azon, ha valaki leírja, h neki megbocsájtották/vagy ő megbocsájtotta a megcsalást. Mennek a peccegetések, h “szegény ez, meg az”, de mégis, nem az ő kapcsolatuk, h megjegyzéseket tegyenek másokra. Miért kell ítélkezni más felett és a sajnálatot kifejezni, miközben megeshet, h tényleg sokkal boldogabbak, mint azok, akik megvetik őket?! Minden ember hibázik, de sokan úgy csinálnak, mintha ők valami szentek lennének. Ennyire hihetetlen, h létezik 2. esély, és, h egy ember tényleg képes ezen felülkerekedni?
2018. ápr. 19. 20:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi: megbocsátani* helyesen :)
2018. ápr. 19. 20:14
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Persze, létezhet 2. esély, csak az a tapasztalat, hogy aki egyszer megtette, többször is megteszi. Most akkor 3., 4., 5., 6. (stb.) esély is létezik? :D
2018. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, én is hiszek a 2.!!! esélyben, nem véletlenül írtam 2-at és nem X mennyiségűt! :)
2018. ápr. 19. 20:19
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Igazából "nem" konkrétan a megcsalással van "baj"; ha lehet így fogalmazni. Hanem azzal, hogy utána az örök tüske és mindig bizalmatlanságot okoz; akármilyen jó útra tért a másik.
2018. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, semmi nem hihetetlen, van aki képes megbocsátani van aki nem. De megcsalta ez a lényeg és ez alól nincs kibúvó ezen nincs mit szépíteni.
2018. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Persze, nyilvan sokaknak nem ugyanolyan a kapcsolat mert az a dolog mindig jelen van, rossz napokon felbukkan. Viszont ugy gondolom, h senkinek sincs joga degradalni masokat vagy a kapcsolatukat es itelkezni felettuk. Ami szurja a szememet az ez, h nagyon sokan ezt teszik
2018. ápr. 19. 20:31
 7/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
96%
Engem nem érdekel, ki hogyan kúr félre, de aki egyszer megteszi, arról azt feltételezem, hogy velem is megtenné, így ezeket a példányokat maximum valami gyors menetre jegyzem a naptáramban.
2018. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kapcsolatba a bizalom az első. Ha az elveszik, sérül akkor halálmenet a kapcsolat.


Sokakban ott van a tüske. Amit már nem lehet feloldani.


Külsősként pedig csak annyit érzékelsz, hogy a rossz cselekedett nem nyerte el méltó büntetését és az ember igazságérzete ezt kikéri magának.

2018. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

A helyzet az kérdező, hogy itt akik olyan nagyon magas lóról beszélnek, azok általában nőt csak akkor látnak, ha szembejön az utcán.

Nem életszerű az itt leírt válaszok döntő többsége és messze nem tükrözi a valóságot.

Aki az itt elhangzott és magasan értékelt válaszok alapján szeretné vezetni az életét az hatalmas tévúton jár.

2018. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem mindenki úgy bocsát meg, ahogy akar.Ésss annyi esélyt ad, amennyit akar, és nézetheti magát hülyének, ahogyan jól esik neki.Ettől függetlenül én Továbbra sem fogom elnézni a jövőben.A 2. eséllyel nálam 1-2 ember igen szépen visszaélt, amíg hagytam magam birkának nézni.Több ilyen nem lesz.Nem hiszek már a következő lehetőségben.
2018. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!