Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is ilyen hihetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is ilyen hihetetlen dolog számomra az, hogy hogyan tudnak más fiúk barátnőt szerezni, hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy tesznek érte, és nem merengnek rajta. Leginkább önmagukon, a hozzáállásukon változtatnak.
2012. júl. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek semmi értelme! Hogy-hogy hihetetlen? Ezen mit nem tudsz elhinni? Te jó ég!
2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pedig ez hihetetlen a számomra. Én is próbálkoztam lányoknál, de semmire nem jutottam, szerintem nem vagyok a lányok esete vagy csak a jó fiúkat nem komálják, a fene sem érti.
2012. júl. 4. 15:52
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem az is fura, hogy egyáltalán hol ismerkedhetnek a lányokkal össze?


Mert én csak az utcán való leszólítgatást és a netet ismerem. Más lehetőségem nincs.

2012. júl. 4. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:
nyugi, hasonló szituban vagyok mint te, csak annyi, hogy én már annyit próbálkoztam, hogy nem tudnám összeszámolni, a legjobb ha nem adod fel... állítólag...
2012. júl. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor ha nem működik az A verzió, miért nem keresel egy B verziót?
2012. júl. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 15:54


Te is folyton úgy jársz, hogy a lányok nem érdeklődnek felőled igazából, amikor leszólítod őket. Annyira rossz érzsé, hogy olyan közömbösen néznek, de szerintem nem merik kimondani, hogy nem vagyok az esetük külsőre, már, amelyik nem küldd el rögtön a van barátom szöveggel. :/

2012. júl. 4. 16:06
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 16:01


Legyek bunkó és tapló? o.O

2012. júl. 4. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
Valaki adjon egy zsepit, ez olyan megható.
2012. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúknál meg lányoknál is fontos szerepet játszik a kisugárzás.Legyen önbizalmad és a legfontosabb hogy ne add fel!Meg amúgy is nem várhatod el egy lánytól,hogy rögtön a nyakadba ugorjon,hogy legyél a pasija.


(Ui.:Bocsi hogy lány létemre írok xd )

2012. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!