Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Megtennétek hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Megtennétek hogy ne bántsátok meg a lányt?

Figyelt kérdés

Fb-on ismerkedtek. Tudjátok, hogy jólelkű, viszonylag érzékeny lányról van szó. Kapcsolatot nem tudnátok vele elképzelni és a lány ezt érzi, hogy nem megy gördülékenyen az ismi ezért rákérdez.


A) Tovább beszélgetnétek mert nem akarjátok megbántani.


B) Megmondanátok neki a frankót, hogy nem működik és lezárjátok.


Vagy más?



2018. ápr. 20. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

C) Nem a B változat alpári stílusán, de közölni kell vele az igazat és hogy így nem akarsz tőle semmit, mert nem erre vágysz. Az őszinteség a legjobb.


És miért is nem lehet egy érzékeny lánnyal kapcsolatot kialakítani?

2018. ápr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az A)-nak soha nincs értelme, mert max később bántod meg. Főleg így hogy ő is érzi mi a helyzet normális hangnemben közölném, hogy úgy érzem nem fog menni.
2018. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szépen közölném vele a helyedben. Engem is utasítottak vissza, nem mondom, hogy jól esett, de túl lehet élni. Jobb, mint hamis illúziókba ringatni bárkit.
2018. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én sem akarom hamis illúziókba ringatni de aranyos lány, kedvelem tudom, hogy összetörne.
2018. ápr. 20. 11:38
 5/12 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még őszinte válaszok.
2018. ápr. 20. 11:39
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Voltam hasonló helyzetben tobbszor is, csak a másik oldalon. Válaszként általában egy tiltást kaptam. Annyira megtetszett, hogy most már én is hasonlóan jarnék el. Egyszeruen válaszra sem meltatod csak letiltod.
2018. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Kemény..de értékelem, hogy elmondtad!
2018. ápr. 20. 11:46
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki. Kinek jó, ha hitegeted?


22/N

2018. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
B) válasz.
2018. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva hogy személyesen még nem is találkoztatok de már ez a téma. Egy párkapcsolat kialakul nem megbeszélés tárgya. Gondold el azt válaszolja hogy el tudná képzelni veled komolyabban, személyes találkozás után pedig még sincs meg a kémia. Akkor mi lesz? "De azt mondtad hogy ...". Kerüld el a csalódásokat és csak személyes találkozás után beszélj ilyesmiről. Vagy akkor se, majd úgyis kialakul.
2018. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!