Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondta el mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta el mindenkinek hogy terhes ha utána meg elvetette?

Figyelt kérdés

Most mindegy hogy kiről van szó , de egy lány terhes volt mindenki tudta tehát elmondta mindenkinek aztán meg elvetette.

Szerintetek nem akarta elvetettni vagy akkor miért mondta el mibdenkinek?

És mielőtt azt írnatok nincs hozzá közöm de van hozzá közöm de többet nem írhatok.


2018. ápr. 20. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Ja hát akkor biztos van, ha te mondod.


Ehhez egyes egyedül akkor lenne közöd, ha te lennél az a lány, de akkor meg tudnád, mit miért csináltál.

2018. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem te vagy a lany, akkor nincs hozza kozod, hogy ki es mit csinal(tat) a sajat meheben.
2018. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Lehet sérült volt a baba, lehet elvetélt, lehet elvetette, mert lelki gondjai voltak, lehet rossz volt a kapcsolata, anyagi háttér is lehet..


Szerintem esélyes, hogy valami nem volt rendben a fejlődésével, csak nem kötötték az orrodra.

2018. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Akkor is van hozzá valamennyi köze, ha ő az apa.

Amúgy nem tudom. Elmondta mert nagy hír aztán elvetette mert jobbnak látta így vagy mert nem készült még fel az anyaságra.

2018. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudjuk így megmondani, de az, hogy elújságolta azt jelentheti, hogy amúgy akarta volna a gyereket. Szerintem ebben az esetben jobb nem firtatni a dolgot...
2018. ápr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy mástól volt terhes?
2018. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Közöd?! Semmi.
2018. ápr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%

Velem ez akkor fordult elő, mikor a baba beteg volt, és megállt a szíve, s csak egy ultrahangon láttuk.

Előtte már mindenki tudta. A legközelebbi hozzátartozóknak elmondtam, közeli barátoknak, hogy mi történt, a távolabbiak csak látták, hogy nem lett nagy a hasam, de meg senki nem kérdezte. Illetve egy távolabbi ember jött oda, hogy hallotta, hogy mi történt, s hogy jól vagyok-e, rendben van-e velem minden eü, lelki szempontból.

Tehát nem biztos, hogy ő vetette el.

2018. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!