Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyógyuló alkoholistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyuló alkoholistaként érdemesebb ezt az egészet letagadva ismerkedni, vagy őszintén?

Figyelt kérdés

10 éven át úgy ittam mintha nem lenne holnap. Bő 7 hónapja viszont egy kortyot sem.

Tudom hogy a nőket nagyon megijeszti az alkoholizmus, ez érthető is.

De úgy érzem most tényleg gyógyulóban vagyok, nagyon erősnek érzem magam, nem fogok visszaesni, ezt érzem.


Ha letagadom az ugye hazugság, viszont őszintén kitálalni meg lehet ijesztő.

Mit kéne tenni?


F/27


2018. ápr. 20. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell letagadnod, de ne kezdj ezzel. Sok a felszines buta ember. Várj vele mig kicsit megismeritek egymást. Nem csak ez az egy dolog van amit mesélhetsz magadról igaz? hát akkor kezdj azokkal ;)

sok sikert bro

2018. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Egy kölcsönösen elért bizalmi szint után szerintem mindenképpen megosztható információ.


Hajrá Balázska!

2018. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Drága "Balázska", mindenki tudja, hogy kamukérdéseket irogatsz ki. Akkor miért erőlteted ezt? Nem veszed észre, hogy ez már unalmas és senkit sem érdekel?
2018. ápr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Délután már elküldtelek a retekbe. Most is ezt szeretnéd? :)
2018. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Drága "Balázska", mindenki tudja, hogy kamukérdéseket irogatsz ki. Akkor miért erőlteted ezt? Nem veszed észre, hogy ez már unalmas és senkit sem érdekel?"


Csakhogy az alkoholizmusom igazi. Ez nem trollkérdés.

Tényleg ez van most.

2018. ápr. 20. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne igyál és nem lesz. ;)
2018. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első kettő jól írta :) ne kezdj ezzel első randin...később ha már megvan az a szint mondd el.
2018. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eljutottam arra a szintre hogy a kérdés megnyitása előtt is tudtam már, hogy te írtad ki. Asszem egy pszichológus hasznosabb lenne már neked mint folyton újra regisztrálni gyk-ra.
2018. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eloszor is gratula Balazska, de ne ezzel inditsd az ismerkedest. Raer kesobb. Szinte mindenki szekrenyeben lapul egy csontvaz.
2018. ápr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, ne ezzel kezdd, de ha x. randin már beszélgettek mélyebb dolgokról, említheted. Esetleg ha rákérdez vacsoránál, hogy miért nem iszol bort, akkor megmondhatod, de ne menj bele mélyebben.

Hajrá hajrá!

2018. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!