Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy férfibe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy férfibe, de ellenem dolgoznak a körülmények?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy férfibe. De csak jóban vagyunk, szóval nem tudom, tetszem-e, tetszehetnék-e neki, de szerintem meg tudnám hódítani, ha adottak lennének a körülmények. Ám sajnos van barátnője, ráadásul már csak pár hónapig lesz jelen az életemben... Úgy érzem, ki fogok futni az időből, és ha szétmennek, már nem leszek ott... Nem tudom mit tegyek, mit lépjek.
2018. ápr. 22. 15:04
 1/7 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
miért mennének szét?
2018. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Remélem, ha összejön, tőled is majd elszeretik. Mert megérdemled.
2018. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem a körülmények dolgoznak ellened, hanem te saját magad ellen.
2018. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem irányíthatjuk, kibe szeretünk bele, ezért még nem vagy hibáztatható, de ha már így alakult, hogy pont van is barátnője, szerintem tanulj meg továbblépni és keress valaki mást, főleg, ha nem sokáig lesztek már jelen egymás életében. Majd jön más. Ha együtt kell lennetek, úgyis együtt lesztek, akkor is, ha nem kavarsz be a kapcsolatukba, ha szakítaniuk kell, akkor az nélküled is meg fog történni. Te viszont éld az életed, és ne terheld magad ezzel a fantáziálgatással.
2018. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De kifutok az időből. Ha történnie kell valaminek, akkor annak most... Nagyon rossz ez így nekem. Legszívesebben a képében ordítanám, hogy szeretem, ne hagyjon itt.
2018. ápr. 22. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifutsz az időből? Ne haragudj, ilyen alapon meg főleg ne csinálj semmit...
2018. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Startolj rá
2018. ápr. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!