Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb haveromba de elmart maga mellől?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy miután ezt elmondtam neki hogy bele estem,egyre bunkóbb lett az idő haladtával,és mondta többször menjek már el,hagyjam békén. Végül békén hagytam. Hogy felejtsem el? És az önbizalmam is megsínylette,hogyan állítsam helyre?

2018. febr. 23. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Na ezert nem hiszek a noi-ferfi baratsagban. :D
2018. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő is közrejátszott hogy beleszeressek,pl féltékenykedett ha mással beszéltem,és bókolt stb.
2018. febr. 23. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Akkor ő egy igazi gyökér, aki szórakozott veled, tehát mit kell sajnálni azon, hogy elvesztetted? Inkább örülj neki.
2018. febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
@3 Könnyű ezt mondani! :)
2018. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Minden fejben dől el :D
2018. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Eljátszotta a hősszerelmest és csodálkozott, hogy bedőltél? Ne sajnáld még ha most rossz is. Nem te vagy a rossz ebben a történetben. Egy dolgot tehetsz, idővel továbblépsz és olyannal jössz össze, aki akar is tőled valamit. Haverok nagyrészt tabu. Pont azért mert ha bukik a dolog, akkor a barátság is borul.

Kitartást és ne hagyd el magad emiatt. Ismerkedj, szerezd picit vissza az önbizalmat, őt meg magasról sz.rd le :)

2018. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát bunkó volt veled, átgázolt az érzéseiden, nem kedvesen adta a tudtodra, hogy nem akar semmit; akkor őtőle te már mit akarnál. Hát nem volt túl intelligens ez a magatartás tőle. Amúgy az önbizalmad nem tudom, honnan jönne vissza, annak én is szűkén vagyok :S :D
2018. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!