Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnál egy vak pasival? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy vak pasival? Van köztetek olyan lány akinek már volt is ilyen kapcsolata?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 22. 17:35
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
88%
Olyan vak pasival, aki nem tudja elfogadni, hogy nem kell mindenkinek, és csak a nem hasznos gombra tud nyomogatni? Nem járnék.
2018. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagyok nő, de a középsuliban ahova jártam volt pár vak srác és az egyiknek volt is egy teljesen egészséges barátnője.
2018. ápr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
82%
Nem jarnek.
2018. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
86%

Én járnék.

Nyilván segítségre szorulna egy pár dologban, de ez abszolút nem venné el a kedvem. Másban meg nem látom, hol lenne ez hátrány.

2018. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
42%

Én se járnék és a 14-es válasz erősen álszentség.

Sokkal többről van szó mint egy egyszerű ""hiba"", nem tudnám elképzelni hogy mennénk pl moziba vagy egy egyszerű időtöltés is egész másképp zajlana de sorolhatnám. Nekem ez nem férne bele.

2018. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
61%

"Több mint valószínű irigy pasik vagytok! Remélem válaszol egy lány is." - Első válaszoló vagyok, koromat tekintve inább nőnek mondanám magam, mintsem lánynak.


Ki lenne irigy egy vak pasira? Elég nagy szívás lehet ha valaki nem lát, baromi nehéz lehet így élni. Pont ez amiért nem jönnék össze vakkal, nem tudnék alkalmazkodni hozzá, sok lemondással járna. Őszintén szólva ha kapcsolat közben vakulna meg akkor se tudom hogy vele maradnék-e, mennyire tudnám feldolgozni a helyzetet és támogatni is. Mivel nem voltam hasonló helyzetben nem vagyok biztos benne hogy viselném. Le lehet nézni miatta, de én egészséges párt szeretnék magam mellett bármilyen szívtelen is ez.

2018. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom.

Aki most tetszik, nem vak, ha megvakulna, attól még nem lenne kevesebb a szememben. De nem voltam még szerelmes olyanba, aki eleve vak.

2018. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
72%

Persze, álszentség... névtelen fórumon miért írnék olyat, ami nem igaz? Ha valamit máshogy gondolok, mint a többség, akkor az már biztos nem lehet igaz, ugye?


Mellesleg Andrea Bocellinek is van felesége.

2018. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
32%
Így leírva szép,de ha agyakorlatban szembesülnél egy vak ember ápolásával járó problémákkal,a teljesen speciális körülményekkel,amiknek a megteremtése rád hárul,a rengeteg kompromisszummal amit meg kell kötni miatta, 1 hét múlva sírva menekülnél a vak pasitól.7
2018. ápr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok szóval nem pasi ésnem is vak. :D

A barátom vak és nem tudom ti milyen vak emberekkel találkoztatok, de nem szorul ápolásra. Diplomája van, egyedül önállóan jár kel a városban, az országban a világban. Jó állása van, jól keres, konditerembe jár stb. Igen, vannak kompromisszumok de felettébb nem olyanok amelyeket ti írtok.

Csak kíváncsi voltam hogyan vélekednek erről mások, de az a baj, hogy olyanok válaszolnak ahogy látom akiknek a vak emberekről valami nagyon téves dolog él a fejében. Na mindegy a vitákat szerintem itt zárjuk is be.

2018. ápr. 22. 20:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!