Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy húsz éves egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy húsz éves egyetemista lánynak még nem volt kapcsolata az mennyire furcsa?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 12:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem furcsa, ez azt jelenti, hogy egy normális lány vagy, és nem azok akik... na érted mire gondolok.
2015. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
96%

szerintem egyáltalán nem az, megnyugodhatsz

viszont most sok privátot fogsz kapni, én nem nagyon válaszolnék rájuk :D

2015. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
4%
Hát eléggé!
2015. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
amúgy senki sem próbálkozott még nálad?
2015. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam jó csajnak, lehet ez a gond.:)
2015. jan. 5. 12:34
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem próbálkozott be senki.:)
2015. jan. 5. 12:34
 7/23 anonim válasza:
kérdező, miért nem tartod magad annak, senki sem próbált még hozzád közelebb kerülni?
2015. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha győri vagy akkor szívesen megismerkednék veled, akár barátilag is, am én voltam az 1-es.
2015. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Semmi furcsa nincs benne, mindenkinél máskor jön el az ideje, és ez is sok mindentől függ.
2015. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Elmondom szerintem miért furcsa. Manapság egy ember 1 év alatt több emberrel találkozik, mint mondjuk 100 évvel ezelőtt élve egész életében.


Ha egyetemre jársz, akkor esélyes hogy több ezer ember látott téged az utóbbi 1-2 hónapban és jó néhány tucattal beszélgettél. És az a furcsa, hogy ebben a hatalmas tömegben nem voltak olyanok, akiknek megtetszettél volna és megszólítottak volna vagy valahogy ismerkedni akartak volna veled.


Úgy értem: Oké, egy falusi parasztlány évi 50 emberrel találkozik (mindenfajta korúval, neművel) és nincs köztük egy olyan sem, akinek megtetszene. De egy egyetemista meg annyi, de annyi emberrel találkozik nap mint nap, hogy már furcsa, ha 20 évesen (1,5 év egyetemre járás után) nem találkozott senkivel, akivel összeillettek volna.

2015. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!