Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hinnétek egy férfinek, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek egy férfinek, ha ezt mondaná nektek vagy sem? Miért?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem valakivel, akit ugyan régebb óta ismerek, és régebben szeretett is volna tőlem valamit, de több, mint 3 éve barátnője van. Néha beszélgettünk és most megint azzal jött, hogy szeretne velem együtt lenni. Mondom neki jó, értem, hogy szeretnél, de komoly kapcsolatos van. Erre meg az volt a reakciója, hogy soha nem volt szerelmes a csajba, szép csaj, járt hozzá, de nem akar tőle komolyabban semmit.
2018. ápr. 23. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Akkor minek van együtt vele már 3 éve? :D

Szerintem csak meg akar húzni.

2018. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Kamukál. Még pofán is röhögném.
2018. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
biztos nem hinnek egy ilyen pasinak. neked nem egyertelmu, hogy mi a celja? :D ha annyi eleg neked, hogy nehany alkalommal megkapod, akkor hajra, de ha komolyabbat akarnal tole, akkor felejtos szerintem a tema.
2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinnék.
2018. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj bele, hogy viselkedik a barátnőjével! Ilyennek azt se hidd el, amit kérdez!
2018. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Én tuti elküldeném a beszélgetésünket a barátnőjének,tudja már szerencsétlen lány mekkora görény a pasija..
2018. ápr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam tanúja, hogy mindketten kicsit beboroztak egy este a bárban, a srác a végén olyanokat vágott a csajhoz, hogy rendőr k.urvája. Nem tudom miért mondta, de elég csúnyán ócsárolták egymást kis italka után.
2018. ápr. 23. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, de mégis vele van jópár éve.. Én a helyedben nem foglalkoznék egy ilyen emberrel! Pár év múlva veled sem viselkedne másképp a hátad mögött! De te tudod!
2018. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig az első mondat felénél tartok. Hogyan lehet kétszer megismerkedni valakivel?!
2018. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!