Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért ragaszkodnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ragaszkodnak a hisztis, unalmas nem is külösebben szép barátnőikhez? Ennyire félnek az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

Miért jó elviselni egy hisztis, unalmas nőt nap mint nap?

Én komolyan mondom ennél egyedül lenni is sokkal jobb.


F/27


2018. ápr. 23. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Punci miatt.
2018. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Tudom mire megy ki a játék. Nem válok meg a hisztis, unalmas, ámbár különösen szép barátnőmtől, hogy felszedhesd :D

31/f

2018. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyire.
2018. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Örülj neki, hogy te nem küzdesz ilyen problémával. De lehet azért foglalkoztat ez, mert nagyon is jó lenne egy barátnő (meg ha hisztis vagy unalmas is) csak legyen?!
2018. ápr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem jó lenne egy barátnő, de egy ilyen nem.

Ha normális nem lehet, ne legyen ócska sem.


Mi abban a jó hogy minden esete a hiszti megy? Mert rengeteg ilyen nő van, akik állandóan csak hisztiznek mindenen.

2018. ápr. 23. 21:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet hogy nem kapnak jobbat, szebbet? Vagy mert szerintük nem hisztis, nem unalmas, és nem is csúnya a párjuk?!


Na meg eleve egy hisztis nő hogy lehet unalmas? :DD

2018. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Balázs, majd, ha lesz tapasztalatod, megérted ;)
2018. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"Balázs, majd, ha lesz tapasztalatod, megérted ;)"


Igen, akkor majd megértem miért jó egy hisztérikával együtt lakni.


VEled is csudajó lehet, ugye kislány? :)

2018. ápr. 23. 21:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézz magadra Balázska hogy nézel ki és milyen nyomorban élsz,aztán oszd az eszet.
2018. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon jó kérdés... mintha csak én írtam volna. :D Talán azért, mert még vakok a szerelemtől, vagy csak az állandó p*nci miatt... de a barátom is mondta, hogyha én is hisztis lennék, nem lenne velem :D 19/L
2018. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!