Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy szerelmes belém....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy szerelmes belém. Mit csináljak? 23/L

Figyelt kérdés

van egy fiú barátom akit általános iskola óta ismerek. annó randiztunk 1x ( még 14 évesen szóval semmi komoly..nem is lett belőle semmi) aztán egy ideig nem beszéltünk majd utána gyakran beszéltünk, jó barátok lettünk. nekem azóta tartós kapcsolatom van, neki mindig nehezen ment a randizás.. néha összefutunk pl. ebédelni, bulizni ilyenek. de egyre inkább azt érzem, hogy szerelmes belém... pl amikor találkozunk mindig zsebre tett kézzel van, mint aki zavarban van teljesen, így teszi-veszi magát mintha randin lennénk..már nekem kínos..és egyre gyakrabban akar mostanság találkozni.

nem akarom áltatni, tudja mi a helyzet, hogy 4 éve van párom...


2018. ápr. 24. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Egyáltalán nem szerelmes beléd. Nagyon kedvel. Akkor gondolkozna kapcsolaton, ha neked nem lenne kapcsolatod.

Beszéld meg vele ezt.

2018. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Abból hogy gyakran akar találkozni meg zsebre teszi a kezét hogy jön le hogy szerelmes beléd?
2018. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Én még nem láttam olyan férfi-nő barátságot, ahol egyik fél részéről sincs szexuális vonzalom. Lehet, hogy van, de én még nem láttam ilyet. Arra vigyázz, hogy ne kerülj félreérthető helyzetbe a haverral. Legyenek világosak a határok.
2018. ápr. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell csinálnod semmit. Ne foglalkozz vele!
2018. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hármas válaszolóval értek egyet. Nem kell neked különösebben csinálni semmit, főleg nem "megbeszélni". Jaj, ezek olyan kínosak és úgyis mindent tagadni fog. Te csak legyél nagyon egyértelmű, illedelmes elsősorban a párod felé. Arra figyelj, hogy őrá ne hozz szégyent félreérthető dolgokkal. Ha te úrinőként viselkedsz akkor innentől kezdve majd a barátod eldönti, hogy mit akar, coming outol, csendben szenved vagy felszívódik. Ne akarj rajta segíteni, megoldani meg semmi, főleg hogy még nem is tudsz semmit, csak van egy sejtésed.
2018. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!