Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok egy lányba. Hogyan felejtsem el? 20/F

Figyelt kérdés

Ő tudja, hogy, hogy érzek iránta, de nem tud velem kapcsolatot elképzelni. Úgy ahogy jóban maradtunk, de annyira fáj, ahányszor belegondolok, hogy más lesz a barátja és nem én, hogy annyiszor rámtör a sírás.

Nem volt még barátnőm, és nagyon beleszerettem.

Régen azt hittem ezt semmiség leküzdeni, de most, hogy megtapasztalom így már mindjárt másképp gondolom.

Nem tudok rajta túllépni már két hónapja, más lány nem érdekel, nincs is a láthatáron senki, aki hasonlóakat váltana ki belőlem mint ő az elején.

Mindig őt látom magam előtt, vele álmodok. Ha élőbe találkozok vele nagyon kegyetlen, le sem tudom írni.

Ma is így történt, azóta őt siratom.



2018. ápr. 9. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem könnyebb lesz elfogadni ezt, ha lesz valakije. Akkor majd gondolj bele, hogy más srac farkát szopja, lehet még a spermáját is lenyeli, meg keményen hátulról sikitásig dugja, aztán úgy meglovagolja a csaj a pasi farkát, hogy csak füstölni fog majd....


Tudom, tudom...most ez vérlázító neked, és rossz olvasni amit írok, de tapasztalatból írom, hogy addig megvagy kötve míg nem lesz valakije, bevitted magadat a erdőbe és addíg míg ő a kivezető fény, csak még beljebb mész, ha kihúny (talál valakit) megszűnik a rossz irányba vezető fény és akkor már kitalálsz az erdőből.

2018. ápr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne írjatok ilyeneket, kérek mindenkit. Majd megszakadt a szívem :((

Az lehet sok idő és nem is biztos, hogy az segítene. Nekem már néhány napot is elég kibírni, egy örökkévalóság.

2018. ápr. 10. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj időt magadnak. 10 év múlva már biztosan nem fogsz fájdalmat érezni miatta. Minden átmeneti, az idő pedig mindenhogyan telik.
2018. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Míg a láthatáron marad nálad a csajszi addig nem fogod tudni elfelejteni. Szépen el kell neki mondanod, hogy ne haragudjon, de neked nem fog menni csak a barátság és kérd meg hogy hagyjon békén, és te is békén hagyod, megszakítod a kapcsolatot vele, és ismerkedsz másokkal, lekötöd magadat a hobbiaiddal, a barátaidra támaszkodsz... Onnantól meg az időre bízva szép lassan el fogod felejteni. De így csak kínzod magadat, tudom másfél-két évig én is sz#@attam magamat egy lány miatt, pótléknak voltam én is jó neki, mikor megismertem épp nem volt senkije, de közben összejött valakivel, viszont a lelki szemetesvödre meg a dugópajtija megmaradtam a szemében, ám én szerelmes voltam belé.

Nem hiszem hogy azzal jobban érzed magadat amit az első hozzászóló tanácsolt, nálam az általam leírtak segítettek.

2018. ápr. 10. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a kapcsolatot vele. Szar lesz utána is egy ideig, de ha mindig látod és beszélsz vele csak saját magaddal tolsz ki és nyújtod a szenvedésed. Ne legyél önmagad ellensége, engedd el.
2018. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!