Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol szedhetnék föl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol szedhetnék föl egy olyan szőke, hosszú hajú, bomba csajszit, mint amilyenek a kabriókban soktak ülni a kopasz, kigyúrt, tetkós alakok mellett?

Figyelt kérdés
Ha én is veszek egy kabriót, akkor az egyik lámpánál várakozva mellém is beugrik egy ilyen nő? Vagy szerintetek hol van az előfordulási helyük az effajta csajoknak?

2018. ápr. 24. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Az agyadban!
2018. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Ott ahol te soha nem jársz lúzer Balázska.
2018. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
1.lépés: te is legyél kopasz, tetkós, kigyúrt pasi 2. lépés: beépülsz e tetkós, kigyúrt, kopasz pasik közé, aztán elmész velük oda, ahol ők szokták felszedni ezeket a semmitérő, mű, biológiai szexuális segédeszközeiket....
2018. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, az ilyen nők x,y koordinátán vannak, csak senki nem fedi fel a helyüket.
2018. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ők felszednek egy átlagos csajt, aztán egy év alatt költ rá annyit, hogy szőke, póthajas, szilikonos maca legyen.

A

2018. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
ha lenne pénzem valszeg én is így néznék ki, de mivel csóri egyetemista vagyok, ezért csak egy gnóm vagyok xD
2018. ápr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Öregrm megérdemelnél egy olyan üresfejű libát komolyan. Ilyen alacsony igényszinttelazért meg férfiak között sem büszkélkedhet mindenki. Intellektuálisan mondjuk valóban csak azt a szintet ütöd meg csak gondolom csóró vagy.
2018. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Filmekben.
2018. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked jó az, hogy kelletlenül odatartja a p...it a pénzért cserébe, sokkal jobb az, ha pénzt szedsz össze és felmész a puncs.hu-ra.
2018. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!