Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért nem mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem mondjátok meg hogy csak szexet akartok de semmi mást nem?

Figyelt kérdés
Teljesen hülyének néz egy csaj... Komolyan én el akartam jegyezni mire ő "jó vagy az ágyban de nem vagyok szerelmes" választ adta ez miért jó neki/nektek? Csak én működöm úgy hogy a szex az a szerelem kiteljesedése?

2018. ápr. 24. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem mondta még meg egy pasi sem őszintén,mert féltek gondolom,hogy lőttek a fix ágyasnak.Ilyen az emberi természet.
2018. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt akartam írni, amit az első. Erről a pasik sem tájékoztatnak, baromi ritka.


Viszont mivel én veled érték egyet, ezért én azt szoktam mondani, hogy szexet nem akarok, de azt mindig előre és őszintén, ami aztán senkinek nem tetszik.

Szeretem, ha valaki az elején megmondja a frankót, kevésbé fájdalmas és elkerüljük a felesleges köröket.

2018. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: miért más, ismeretlen lánytól várod a választ?

2.: ez az egyből megkérősdi úgy, hogy fel sem méred, akar-e egyáltalán közös jöbőt a tipikus buta hős lovag.

2018. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Buta hős lovag... ne haragudj de én még azt hiszem hogy azzal kefélek akivel közös jövőt tervezek bocsi hogy nem adtam a képlethez a csak szex és más semmi
2018. ápr. 24. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
A mai vilagban nem gondolni erre? Nagy hiba
2018. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Az őszinte nő olyan, mint az UFO. Vannak, akik állítják, hogy láttak már olyat, esetleg ők maguk azok, de nincs bizonyíték a létezésükre.
2018. ápr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!