Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fuk/lányok. Ha visszautasítoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fuk/lányok. Ha visszautasítotok valakit és nem akartok bunkok lenni akkor azt mondjátok h legyünk barátok, mást nem mondtok? én nemrégen jártam igy és a lány azt mondta h attól még szeretne találkozni velem. Ez is csak egy legyünk barátok féle duma?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ő szakított veled?


"attól még szeretne találkozni"

Közvetlenül előtte mit mondott?

2012. márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem jártunk csak elutasított

valami ilyesmit: nem hiszi h járhatnánk megkérdezte h ezek után én szeretnék-e találkozni még vele mert ő velem igen

2012. márc. 5. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Annak meg mi értelme? Olyanokkal találkozz akiket később lefektethetsz. Minek pazarolnád egy olyan lányra a drága idődet, aki nem fekszik le veled?
2012. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot jelenthet:

1. Nem akart megbántani, esetleg haverként jól érzi magát veled,

2. még ő sem tudja igazán mit akar, és lehet esélyed nála.


Fogadd el a haverságot, szórakozzatok együtt, ha van kedved, kérj tőle randizási tanácsokat, stb., de ne akarj tőle komolyan semmit. Ha mégis összejön, akkor jól jártál, de ne éld bele magad. :)

2012. márc. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!