Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy fiú szájából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiú szájából ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap este bulizni voltunk pár haverommal és a volt barátommal (akit mai napig nagyon szeretek, és nagyon jó kapcsolatban vagyunk. Elviekben "barátkozunk" de én nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban, előfordulhat de véleményem szerint ritkán, mert az egyik mindig többet akar a mi esetünkben természetesen én)megjegyezte, hogy milyen csinos vagyok / pedig nem nagyon szokott/ beszélgettünk, viszont táncolni nem volt hajlandó mondván hogy nem szabad.(jelenleg van barátnője akit gyakorlatilag nem szeret de ez már egy másik sztori)

Elmentem táncolni a barátnőmmel amíg az egyik haverom elkezdett vele beszélgetni, és láttam, hogy közben mind a ketten engem néznek. Miután elindultunk haza megkérdeztem a srácot hogy miről beszélt az exemmel. Hát a következő volt: srác: -Mit érzel iránta? Exem: - Erre inkább nem válaszolnék, mert van csajom.

Nem nagyon tudom értelmezni, sajnos nem tudok férfi aggyal gondolkodni.

Szeretném ha segítenétek megfejteni:)


Előre is köszi


16/L


2010. jún. 13. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
nyíltan utál téged, de belül tanácstalan.
2010. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen meglehet, hogy még ő se tudja, és vacilál.
2010. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak köszönöm(: én is erre gondoltam
2010. jún. 13. 14:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pontosan fordítva van, és még szeret téged, de nem tudja, hogy mit tegyen, ez attól is függ, hogy miért lett vége a kapcsolatotoknak.
2010. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát lényegében azért, mert nem volt belém szerelmes.

de azóta is tartjuk a kapcsolatot és nagyon jóban vagyunk, mindent tudunk egymásról és bármikor számíthatunk a másikra.

Nagyon vágyom rá, de úgy érzem reménytelen.

2010. jún. 13. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is igy voltam mikor egyszer szakitottam barátnőmmel. Jártam egy másikkal, nem voltam belé szerelmes, csak régebb, még a kapcsolatunk elött. Aztán ex-em folyton udvarolgatott nekem, de kellett játszanom a haragosat, hogy ne tünjön fel jelenlegi barátnőmnek (illetve akkor úgy gondoltam, hogy az aktuális mellett tartok ki), de végül beadtam a derekamat az exnek. Aztán jártunk utána, most meg ő dobott ki, és én vagyok az udvarolgató helyzetben. :D

Szerintem finoman próbálkozz, próbálj sokat vele lenni. Nem tudom miért lett vége a kapcsolatotoknak, de talán bizonyitsd be neki, hogy megváltoztál és olyan vagy amilyennek ő elképzel.

Szerintem az ex-ed válasza olyasmi volt ami jó neked, és nem kell visszajusson a baránőjéhez, remélem érted. :P Szóval kitartást!

2010. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintetek egy fiú szájából ez mit jelenthet?: SEMMIT.
2010. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak meg akar fektetni.
2010. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

14:41 köszönöm szépen(: megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni (:

Neked is sok sikert(:

2010. jún. 13. 15:23
 10/12 anonim ***** válasza:

-Mit érzel iránta? Exem: - Erre inkább nem válaszolnék, mert van csajom.


Magyarul(szerintem):Szeretem,de nem tudom mit csináljak,mert nem vagyok szemét,és van barátnőm,akit nem szeretnék megcsalni,vagy olyasmit csinálni ami miatt bűntudatom lenne...Vacillál ez egyértelmű..:)

2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!