Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent egy fiú szájából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent egy fiú szájából h "kedves lány vagy"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2010. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt,hogy aranyos vagy,meg minden,de mint nő, nem kellesz neki.Én ezt tapasztaltam legalábbis.
2010. máj. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
azt hogy kedves vagy. a fiúk nem olyanok mint a lányok hogy amit mondanak az ellenkezőjét értik.
2010. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt a "kedves lány vagy" kifejezést ezt a barátnőnknek nem igazán szoktuk mondani , max annak aki aranyos kedves, jó vele beszélgetni, segítünk néha egymásnak ebben abban, de ennyi. Szóval inkább barátnak ismerősnek mondjuk ezt. 26/f
2010. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szituációtól függ. Ha közölted vele, hogy bele vagy zúgva, és ő erre azt mondta, hogy "hát nem tudom, kedves lány vagy, meg minden, de...", akkor csak vigasztalásképp mondta (már amennyire ez vigasztalni tud...). Ha ő közölte veled, hogy szeret, és közben elejtette, hogy kedves lány vagy, az teljesen mást jelent. És még ezernyi szituáció van, melyekben mind-mint mást jelent. Szóval ezt így nem lehet meghatározni ennyiből, amit megadtál.
2010. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

első válaszoló kérdésére nem tok mit mondani mer nem is értem h most ebből mi akar lenni:D


a szituáció meg úgy zajlott, h ezt a volt pasimnak mondta aztán elmesélte nekem is h ezt mondta neki..szal akkor ezt lehet h csak azér mondta neki h megnyugodjon és közbe nem is ezt gondolja?:D

2010. máj. 9. 14:16
 7/12 anonim válasza:

hee?? nekem ez magas...a volt pasidnak mondta valaki hogy kedves lány vagy?? ( az utolsó kommented alapján ez jön le)

vagy ha nem (valószinűleg nem), akkor leirnád érthetőbben hogy ki hogyan kinek mit mondott???

2010. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

gondoltam h nem fogjátok érteni:D


szal egy srác akivel elég jóban vagyunk és párszor már majdnem összeisjöttünk de mégsem(mind1 az egy másik történet:D) nah szal ez a srác összefutott a volt pasimmal szerencsétlen okok miatt ismerik egymást és a srác mondta a volt pasimnak h nem jöttünk össze és nem is tudja h összefogunk-e mert én egy kedves lány vok de nem tudja még mi lesz..

és ezt nekem a srác elmesélte szal nem mástol hallottam vissza..

2010. máj. 9. 14:42
 9/12 anonim válasza:
előző vagyok...na már értem, hát ha aztmondta h kedves lány vagy és hozzátette hogy nem tudja hogy össze fogtok e jönni, az sztem simán jelentheti h az ő részéről akár össze is jöhettek, főleg ha a volt pasidnak mondta. Szerintem várd ki milesz, legyél kedves és meglátod ha össze akar veled jönni, ősszefog.
2010. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ohh ez biztató köszi a segítséged:D
2010. máj. 9. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!