Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a nők és lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek ezek a nők és lányok?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy tapasztalatom ezen a téren,tudja valaki mire számíthatok? Van egy csaj ahol dolgoztam régen egy melóhelyen.Összejöttem vele elviekben,de én már nem dolgozom annál a cégnél.Ő olyan típusú nő,aki szinte mindenkivel kedves és túl kedves is. Szinte az elnökön kívül,mindenkivel jópofizik, így drágám, úgy drágám, így szeretlek, úgy szeretlek, imádlak és szinte mindenkivel, velem sem kívétel ebben,ilyen és ehhez hasonló szavakat használ. Bújík mindenkihez,szinte szemmel flörtől mindenkivel,így édesem,úgy édesem,stb szövegek.Ugyanakkor egyáltalán nem bőbeszédű velem, mikor pl beszélgetünk chaten. Pár mondat aztán lelép és otthagy lógva.Alig lehet vele ésszerű normális hétköznapi dolgokról,vagy éppen üzleti dolgokról beszélni.Egyáltalán nem kíváncsi vagy törödő típus.Szereti ha nézik,szereti ha mindenki őt "isteníti". Szereti mutogatni magát FB-on különböző hajviselettel,ruhában más más helyen. Ha rákérdezek időnként hogy szeretsz még, vagy valami ilyesmi téma, akkor azt mondja,"hát persze, hogy szeretlek..." Az oldalán ha ráírnak más fiúk vagy lányok, vagy az ismerősei, szinte néhány kívétel nélkül mindenkit lájkol kézzel, vagy éppen szívvel.Szíveket küldözget nemcsak nekem, hanem ugyanúgy más srácoknak is néha még lányoknak is.Szeret kitérni a kínos dolgok elől, azt szereti ha leginkább csak ő vele foglalkoznak.Szereti ha minden körülötte forog,de a viszonzás az legtöbb esetben elmarad, legalább is nálam.Elég sértődékeny típus,ugyanakkor szereti a nyilvánosságot.Nem élünk együtt még. Tudom hogy vannak még ilyen "minden lében két kanál" csajok, legalább is filmben biztos láttam már ilyet. Főleg az amerikai csajok ilyen drágám, édesem és stb szövegekkel élnek,de mégis nagyon zavaró nekem ez a megnyilvánulás és egyáltalán nem tartom jónak és normálisnak, ha valaki(k) egyenrangúnak tekintik a másik embertársaikat. Még anyáskodónak sem mondhatnám ezt a fajta viselkedést.


Tehát a kérdésem az elég összetett voltaképpen és nem is egy kérdés lenne, mégpedig az,hogy mire mehetek ezzel a nővel ? Egyáltalán érdemes e vele foglalkozni ? Alkalmas egy ilyen nő komoly kapcsolatra ?


Előre is köszönöm,ha valaki nem 1-2 mondatban jellemezné és leírná mit lehet egy ilyen nővel kezdeni hosszútávon, egyáltalán érdemes e kezdeni vele valamit.


Köszi!



2018. ápr. 26. 23:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyanus.A melett foglalok állást mindabból amit leírtál igy első nekifutásra,hogy aki mindenkit szeret,az valójában senkit sem szeret,max csak saját magát.Ilyen nővel igencsak érdemes vigyáznod szerintem ha elfogadod a tanácsom.Ha az anyjától örökölte ezt a stílust,akkor igencsak jómodú és nagyvonalú lehet,vagy ilyen családból származik.Ez egy gazdag és számító nőnek éppen nem mondanám,inkább valami nőcske,spiné lehet,már elnézést hogy így beszélek a barátnődről.Nem hiszem hogy bármire is mész vele.Ilyen csajnak nagyon gazdag hapsi kell és arra vágyik,mindenki mással pedig csak szórakozik és flörtölget valójában.Egészen biztos vagyok benne a leírtak után,hogy nemcsak veled játsza ezt el,hanem más férfivel is.Az ilyen nők hamar zátonyra futnak,mert ha ne adj isten összetalálkoznak egy pszichopatával és ha még jól is néz ki a csajod,akkor nagy bajba kerülhet,mert ez a viselkedés igencsak kirívó és egyáltalán nem hétköznapi.A legtöbb nő,legalább is made in hungáriában:D elég tartozkodó,vagy éppen flegma,vagy magába forduló.Ebben az országban elég nehezen nyilnak meg a nők.Az is lehet hogy a kis barátnőd, már elnézést a kifejezésért de korábban pillangó szerepet töltött be mielőtt elkezdett volna dolgozni a cégnél,vagy ki tudja. Egy biztos soha ne bízz meg benne,csak ha már legalább 100x megfordult az ágyadban ;):DD
2018. ápr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak nem azt akarod mondani, hogy kifogtam egy RK-t?
2018. ápr. 26. 23:59
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Véleményem szerint, nem baj az, ha valaki jó viszonyt ápol a környezetével, emellett egyenrangúnak tekinti az embertársait. Az írásodból nekem az jött le, hogy te féltèkeny vagy a többiekre, amiért ők több figyelmet kapnak tőle. Szerintem beszéld meg vele, hogy mi zavar téged, csak úgy tud fejlődni egy kapcsolat, bármilyenről is legyen szó.
2018. ápr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Az a hülye, aki munkahelyi lotyót dug.
2018. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Finoman fogalmazva így is mondhatnám.Valahol minden nő az,ameddig be nem bizonyítja az ellenkezőjét és pár hét,vagy legkésőbb 1 hónap után be nem adja a derekát.;) Vannak kívételek abban az esetben ha egy nő beteg,mondjuk abból adodóan,hogy gyerekkori,vagy valamikor sérelem, erőszak érte az életben.Tudnak a nők viselkedni úgy egy palival,ha ilyesmi rossz élményben volt részük, vagy olyankor ha pl üzleti érdek fűződik hozzá, pl valaki megkérte rá,hogy kavarjon és viselkedjen úgy mint egy prostituált.Ahogy írtad,(legyen minden lében két kanál).Vannak igencsak rossz indulatú nők is,de ez általában mindig összefüggésbe hozható valamivel. Egy a múltban elszenvedett sérelmekkel,vagy ha nem azzal,akkor valami anyagi,üzleti érdek miatt.Egy normális nő, biztos nem viselkedik így, ebben egészen biztos lehetsz.Szerencsére a legtöbb nő,azért nem ilyen.Az sem jó,ha valaki túl könnyen adja magát és igencsak fura és gyanús is.Az sem frankó ha túl nehezen megy bele a játékba.Még világ a világ a nőnek az a dolga egy kapcsolatban,hogy sűrün látogassa veled az ágyat az előtt is mielőtt férjhez megy hozzád és az után meg főleg.Ha ezek az emberi kapcsolatokban kimaradnak,vagy elhanyagolásra kerülnek,ott valami nagy gubanc van a háttérben.Még azt is eltudom képzelni,hogy a barátnőd valójában nem is idevalósi,mert itt a csajok nem igazán viselkednek igy. Viszont megvan ennek is a szépséghibája,mert sok rendőrségi eset volt már itt nő és férfi kapcsolatokból,nemcsak a másik etnikumban, hanem a jellemző és hagyományos etnikumban is, azaz nemcsak a "fehér" embereknél, hanem a "barnáknál" is. Gondolok itt, hűtlenség, szerelemféltés és egyéb ízes és kellemetlen sztorikra.Sok srác kinyírta magát itt nálunk honiban már nő miatt.Egyik nő sem ér meg annyit,hogy életvesztést érdemeljen egy férfi.Rá kell jönni minden nőnek egy idő után,hogyha komoly kapcsolatot szeretne és gyereket,ahhoz nem a Jupitertől,vagy a játékszerétől kapja meg az üzemanyagot,hanem tőlünk. Minden nő, aki túlzásba viszi a játszadozást a férfiakkal,vagy goromba,flegma,számító,az nem nevezhető sem erkölcsileg, sem más értelemben véve nőnek.Az ilyen nők nem alkalmasak emberi kapcsolatra,csak üzleti kapcsolatra, ami pedig elég szomorú.
2018. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Munkahelyi vagy sem az már édesmindegy, mert én már nem dolgozom ott, attól még nem kellene egy nőnek mindenkivel ilyen odaadóan és szeretetreméltóan viselkedni szerintem, mert ez is furi.Az az érzésem,hogy ez nagyon nem normális tulajdonság és valóban kirívó nála. Ahhoz pedig semmi közöd nincs,hogy kivel és mit csinálok,mert a "dugás" itt nem a téma valódi tárgya. Azt szeretném megtudni mire számíthatok és milyen nővel kerültem én kapcsolatba voltaképpen.
2018. ápr. 27. 00:29
 7/16 A kérdező kommentje:
A legutolsónak üzenem,hogy elég elgondolkodtató amit irtál.Sok igazságot találok benne,úgy hogy ment a pont!
2018. ápr. 27. 00:31
 8/16 A kérdező kommentje:

"Véleményem szerint, nem baj az, ha valaki jó viszonyt ápol a környezetével, emellett egyenrangúnak tekinti az embertársait. Az írásodból nekem az jött le, hogy te féltèkeny vagy a többiekre, amiért ők több figyelmet kapnak tőle. Szerintem beszéld meg vele, hogy mi zavar téged, csak úgy tud fejlődni egy kapcsolat, bármilyenről is legyen szó."


Ezt hogy érted konkrétan, mit kérdezzek meg tőle, hogy hányadik vagyok a sorban nála ? Esetleg kész tények elé állítsam, hogy el akarom venni feleségül és most azonnal költözzünk össze ?


Kifejtenéd bővebben mit is kérdezzek meg tőle ?

2018. ápr. 27. 00:33
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
Mielőtt nagyon belemerülnétek mindjárt a második sorban írtad le mit is gondolsz róla.Tehát te sem szereted őt eléggé ahhoz,hogy megvédd őt,hiszen akkor nem dobtad volna ezt a kérdést közprédának.Én azt tanácsolom keress valaki mást.Ha nem vagy elég rámenős,nyomulós és nem vagy tele dohánnyal,hagyd a francba ezt a némbert,már elnézést hogy ilyet írok.Ezt a csajt a legnagyobb valószínüséggel még nem voltál képes úgy elbűvölni,hogy többször,vagy legalább 1x összefeküdjön veled.Te is hibás vagy ebben,mert egy ilyen nő az azért fekszik rendesen,ha kinyalod a sejhaját igencsak megfelelően.Ez a csaj nem dumára vágyik hanem egy karakán pénzes hapsira,aki elkapja a grabancát,alátólja a sportautót, házat, lóvét, ékszert miegymást,elrepteti valahová és agyonspirázzátok a romantikát.Egy ilyen nővel a leírtak után csak ezekkel a módszerekkel tudsz kezdeni valamit.Ha kevés vagy neki,mint maciban a brummogás,akkor már csak daccból és poénból is úgy szórakozik veled,ahogy csak akar és az összes többivel is,amig meg nem találja magának a gazdag fickót.Azt sem lehet tudni,hogy egyáltalán valóban szingli nőről beszélünk,vagy ott van mögötte az igazi hapsija,vagy a megbízója ha céges tyúkról hadoválunk.Mit lehet tudni erről?
2018. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt lehet tudni, hogy szinglinek vallja magát azóta mióta összefutottam vele és ismerem és a lapján is ezt írja magáról, hogy az.Hogy valójában mi van a háttérben azt nem tudom, azért kértem a segítséget, mert egyre jobban az jön le az írásodból, hogy üzleti érdek állhat mögötte, vagy valami sérelem. Azt tudom, hogy már egyszer volt férjnél és 31 éves. Azt nem tudom hogy mennyire gazdag, de a FB-on és a rajta látott ruhákból, amig ott dolgoztam a cégnél, nem mondhatnám hogy A kategóriás bombázó csaj lenne azért, de C-sem, valahol a kettő között. Nem ismerem jól a családi hátterét még ahhoz, hogy eltudjam dönteni mennyire tehetős családból származik vagy sem. A családjáról ugyanis egyáltalán nem oszt meg fényképeket. Azt tudom hogy van egy nővére, anyja, apja, unokatestvére, bátyja stb. Ha lenne palija, férjnél lenne, vagy valami házasságban már, akkor gondolom lennének közös fotók együtt, vagy nem ? Ezek sincsenek. Ebből feltételezem, hogy talán szingli, de túl nagy a homály és úgy érzem hogy valami nagyon nincs rendben körülötte, mert több kép van róla fennt, mint bárki másról a környezetében és a családjáról. Még a barátnőjével is csak 1x-2x láttam közös fotót.
2018. ápr. 27. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!