Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a nők és lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek ezek a nők és lányok?

Figyelt kérdés

Nincs túl nagy tapasztalatom ezen a téren,tudja valaki mire számíthatok? Van egy csaj ahol dolgoztam régen egy melóhelyen.Összejöttem vele elviekben,de én már nem dolgozom annál a cégnél.Ő olyan típusú nő,aki szinte mindenkivel kedves és túl kedves is. Szinte az elnökön kívül,mindenkivel jópofizik, így drágám, úgy drágám, így szeretlek, úgy szeretlek, imádlak és szinte mindenkivel, velem sem kívétel ebben,ilyen és ehhez hasonló szavakat használ. Bújík mindenkihez,szinte szemmel flörtől mindenkivel,így édesem,úgy édesem,stb szövegek.Ugyanakkor egyáltalán nem bőbeszédű velem, mikor pl beszélgetünk chaten. Pár mondat aztán lelép és otthagy lógva.Alig lehet vele ésszerű normális hétköznapi dolgokról,vagy éppen üzleti dolgokról beszélni.Egyáltalán nem kíváncsi vagy törödő típus.Szereti ha nézik,szereti ha mindenki őt "isteníti". Szereti mutogatni magát FB-on különböző hajviselettel,ruhában más más helyen. Ha rákérdezek időnként hogy szeretsz még, vagy valami ilyesmi téma, akkor azt mondja,"hát persze, hogy szeretlek..." Az oldalán ha ráírnak más fiúk vagy lányok, vagy az ismerősei, szinte néhány kívétel nélkül mindenkit lájkol kézzel, vagy éppen szívvel.Szíveket küldözget nemcsak nekem, hanem ugyanúgy más srácoknak is néha még lányoknak is.Szeret kitérni a kínos dolgok elől, azt szereti ha leginkább csak ő vele foglalkoznak.Szereti ha minden körülötte forog,de a viszonzás az legtöbb esetben elmarad, legalább is nálam.Elég sértődékeny típus,ugyanakkor szereti a nyilvánosságot.Nem élünk együtt még. Tudom hogy vannak még ilyen "minden lében két kanál" csajok, legalább is filmben biztos láttam már ilyet. Főleg az amerikai csajok ilyen drágám, édesem és stb szövegekkel élnek,de mégis nagyon zavaró nekem ez a megnyilvánulás és egyáltalán nem tartom jónak és normálisnak, ha valaki(k) egyenrangúnak tekintik a másik embertársaikat. Még anyáskodónak sem mondhatnám ezt a fajta viselkedést.


Tehát a kérdésem az elég összetett voltaképpen és nem is egy kérdés lenne, mégpedig az,hogy mire mehetek ezzel a nővel ? Egyáltalán érdemes e vele foglalkozni ? Alkalmas egy ilyen nő komoly kapcsolatra ?


Előre is köszönöm,ha valaki nem 1-2 mondatban jellemezné és leírná mit lehet egy ilyen nővel kezdeni hosszútávon, egyáltalán érdemes e kezdeni vele valamit.


Köszi!



2018. ápr. 26. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kifogtál egy üresfejű, felszínes, buta tyúkot, ennyi. Nem kell ebből messzemenő következtetéseket levonni.:D
2018. ápr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
xXerintem tesó hagyd a francba ezt a nőt ha jót akarsz magadnak és te komoly kapcsolatra vágyol.Ennek pénzes csávó kell,főleg ha gádzsiról beszélünk.nálunk a gádzsok szinte mind lés csákóra bukfenceznek,mert sok gyerkőcköt akarnak felnevelni és ahhoz pedig kell a virítás. Cigánycsaje ez ,vagy valami fehér bula? Ez sem mindegy tesó.Ha félvér az a legjobb.Szeggyé elő lét és nyomd alá.Vidd el táncizni,kérd el havertól kocsi,aztán aggyá neki.Nyomd neki a süket dumát orrba-szájba, vegyél neki gitárt, hárfát, csukát, valami csili-vili magassarkút,vagy ami csak magától indul és nyomd bele a dákeszt a buxiba.El kell varázsolnod valamivel ezt a luvnyát különben az életbe nem hempereg meg veled a sezlonon baxki.Na mindegy csinálj amit akarsz végül is a te nőd!:-D
2018. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagy semmi,de azért köszi.:DDDD Lehet hogy szorúlt bele valami vonó mert koromfeketére,vagy erősen barnára festi a haját legtöbbször és szép telt szája van, amit erősen barnára,vagy vörösre rúzsoz.Fényképet nem teszek ki róla, de már gondolom ez is sokat elmond.Amúgy a bőre szinét nézve akár az is lehetne,de valahogy mégsem mondanám annak.Jól néz ki, de nem atombombázóról beszélünk azért.Megvan mindene ami egy nőnek kell,csak ezzel a nyálas és odaadó stilussal nem vagyok megbékélve, hogy mindenki drágám neki, édesem, jujj de szeretlek, meg ilyesmi szövegei vannak.Ezt mondja több csaj is, de leginkább csak barátnők között. Hallottam már ilyet itt is nemcsak a filmekben, de inkább barátnők között mondják egymásnak a nők ezt.De ő férfinak és nőnek is ugyanezt a szöveget löki. Hízelgő, túl aranyos, túl kedves. Kellene persze a csaj, talán pénzem is lenne hozzá, de nem akarom olyan nőre hajigálni a lóvét, aki kétes életet él, vagy üzleti érdekből szórakozik más férfiakkal. Meg kellene bizonyosodnom róla, hogy ki ez a csaj voltaképpen és mire számíthatok vele. Erre még nem igazán kaptam itt konkrét választ :(
2018. ápr. 27. 01:39
 14/16 anonim ***** válasza:
baxki kifogtá egy gazdag zsidócsajt.Ha se nem korom se nem fehér akkor a kettő között már csak ezek a buxák vannak.Ezek a legrosszabb pinák a világon,ha te nem vagy olyan mint ezek,akkor az életbe nem vágod be magad a családjukba.Ezek baxnak és flörtölnek úgy mint a nyúlak és csak a saját fajtájukkal kavarnak 90 százalékban,mert nem akarják hogy a zsuga elvándoroljon a családbó.mondjuk minálunk romáknál sem hagyjuk hogy valaki csak úgy megpattanjon a dohánnyal vagy az asszonnyal. hát nemtom tesó zűrős ügy ez.lehet nem ér meg annyit a gádzsi.lehet valaki okosítja már őt,hogy miként szabadítsa meg a csávókat a létől és valami biznisz történetek vannak mögötte.Az is lehet hogy agyilag nem százas a kis buxi.hagyd a francba tesó,vagy virítsá neki dellát,vegyi neki toronyházat,szedd le a spionokat az égről,vagy csinálj amit akarsz,csak súlyos dolcsik legyenek mögötte,mert ezek a punik arra buknak.
2018. ápr. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
:-DDDD Ezt a dumát,szerintem priviben passzold át neki a csajod,az biztos hogy szem nem marad szárazon a lábkörmét legombolja ez az ürge, hűbémeg apafej bármit is fogtál ki magadnak, rendesen fel van adva a lecke! Gyilkos egy RK-t találtál te, ahogy magad találtad rá a legjobb kifejezést és egy ilyen nőhőz legalább ilyen nagydumás arc kell,mint ő. Jujj bémeg de jót nevettem :DDDDD
2018. ápr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én rövid leszek, ne sértődj meg: a leírás alapján egy egoista, de amúgy buta "hülyepi...csa". Otthonra soha!
2018. ápr. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!