Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli orvos van itt? Előford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli orvos van itt? Előfordulhat hogy betegként hozzád fordulóval jöjj össze?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja. Feleségül vettem.
2018. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Tiltja az etika

Soha nem fordulhat elo

2018. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szingli voltam, remenykedtem, hogy majd egyszer jon egy helyes paciens az ugyeletre es megtetszunk egymasnak. Kolcsonos szimpatia eseten en orultem volna neki. Egyebkent nem minden orvosnak vannak eveken keresztul apolt betegei, attol, hogy ugyeletben egyszer beadok egy fajdalomcsillapito inekciot valakinek, meg nem azt jelenti, hogy most mar soha tobbe nem ismerkedhetek az illetovel.

Fonoknom igy jott ossze a ferjevel, neki beallt a nyaka es a fonoknomet kereste fel, hogy segitsen rajta, kesobb meg elhivta randizni.

2018. ápr. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Szimpi és vonzó az az orvos akihez szakrendelésen kerültem. Kíváncsiságból rákerestem neten. Vannak fent képei. Laza, fiatalos. Az nem derült ki hogy van-e párja. Viszont van egy közös ismerősünk. Igaz nem beszélek
2018. ápr. 29. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Igaz, nem beszélek velem.


Meg amúgy is csak álmodozásnak marad meg szerintem a dolog.

Mindenesetre kontrollon még megnézhetem egyszer. :)

2018. ápr. 29. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én így jöttem össze a párommal.

Én voltam a beteg. Ahogy az előző írta, én sem folyamatosan jártam hozzá, hanem egyszer operált meg. És utána kezdődött az egész.

2018. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!