Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A főnököm rám akar hajtani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A főnököm rám akar hajtani, vagy csak én vagyok a bizalmasa?

Figyelt kérdés

Pár napja új munkahelyem van, a főnököm üzletember, én vagyok az irodai kisegítő, mondhatni titkárnő.


Látszólag, illetve érezteti, hogy maximálisan megbízik bennem - konkrétan mond ilyeneket: "A szemedben láttam, hogy jó ember vagy." "Bízunk egymásban, segítesz nekem, azért vagy itt, mert kell valaki, akire rábízhatom az életem."


Ma reggel konkrétan mondta, hogy el kell mennie, itt hagyott egyedül az irodában, adott egy lezárt borítékot, és mondta, hogy 2-kor hívjam fel, ha nem veszi fel, bontsam ki a borítékot, benne van hova ment, és kit kell értesíteni, ha baj van.


Nem értem, rám akar hajtani, vagy ez egyfajta üzleti stratégia, és tényleg kell neki egy olyan munkatárs, akiben maximálisan megbízik?

Mindketten huszonévesek vagyunk.


2018. ápr. 27. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Honnan a fenebol veszed, hogy rad hajtott?

Nekem ebbol az jon le, hogy valami ketes ugyletbe keveredett, es felt, hogy esetleg baja lesz.

2018. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hárman vagyunk (főnök, üzlettárs, én), nincs magasabb beosztás :)

A fizetés... még próbaidőn vagyok, de ígéret az van :)

2018. ápr. 27. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, es en nem biztos, hogy akarnek ilyen helyen dolgozni, a vegen te is bajba keveredsz.
2018. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Osztom Wizard xy véleményét, van egy két dolog már a hátam mögött, úgyhogy szerintem nyugodtan kezdj másik munkahelyet keresni. Itt valami nagy sz.r lesz a palacsintában, és én a helyedben kimaradnék. Ne mérlegelj, hallgass a tapasztaltabbra!
2018. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem én huszonévesen ennél azért értelmesebb voltam.
2018. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda maffiavonalas trollkérdés. :D
2018. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy főnök azért ne az Életét bízza az asszisztensére - de lehet, maradi vagyok.
2018. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

"Ma reggel konkrétan mondta, hogy el kell mennie, itt hagyott egyedül az irodában, adott egy lezárt borítékot, és mondta, hogy 2-kor hívjam fel, ha nem veszi fel, bontsam ki a borítékot, benne van hova ment, és kit kell értesíteni, ha baj van. "


Ezt a kamu faszit!!!Előadja a veszélyes figurát.:)

Persze,hogy gerincre akar vágni!!!xD

2018. ápr. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hiába a lepont.Te beveszed a dumáját és ő meg fog rakni mire észbe kapsz...:)
2018. ápr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!