Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudod, hogy hihetsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod, hogy hihetsz egy férfinak, ha azt mondja komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Honnan tudhatom egy felnőtt, idősebb (28-30+) férfinál, hogy ha azt mondja egy pár hónapos kapcsolatban, hogy velem akar megállapodni, házasodni, gyereket vállalni, akkor az tényleg úgy van, és nem úgymond csak elaltatja a gyanúmat, és aztán évek múltán derül ki, hogy csak az éveket pocsékolta mellettem? Elég sokszor előfordul úgy látom, hogy a férfiak képesek a punci miatt évekig hazudni, így őszintén érdekel, hogy ezt honnan láthatom előre? Milyen jeleket kell nézni?
2018. ápr. 26. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Érdekesek ezek a kérdések. Elméletileg ti nők jobban tudjátok olvasni a testbeszédet, tehát alapból ki kéne szúrni, hogy mire megy ki a játék. Egy tekintélyes nő már alapból átlát a szitán, hogy az ürge hazudik, és csak a szexre hajt.


Kezd kicsit kínos lenni ez a helyzet, nem gondolod? Ezek a mai nők? 0 gondolkodás? Igen...


A régi nők még okosabbak voltak. :-)

2018. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Sehonnan.

Nekem is ezt mondta az exem, abban a pillanatban szerintem komolyan is gondolta. Aztán szépen tönkrement a kapcsolat és szakítottunk.


Leginkább légy boldog, tedd boldoggá, ápold a kapcsolatot. Ennyit tehetsz. És ne marhaságokon agyalj.

2018. ápr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehonnan. Ahogy ő sem tudhatja, hogy esetleg csak donort keresel. Elhúzol, ő meg ott marad feleség nélkül, gyerek nélkül, és fizetheti a tartásdíjat hosszú évekig. Ez egy ilyen játék.
2018. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

De most sok ilyen kérdést olvastam, és komolyan érdekel. Az én párom elvileg velem tervezi a jövőjét. Legalábbis ezt mondta, nekem baromi őszintének tűnt, de ezt írják mások is, hogy aztán kiderülnek ilyen hoppá dolgok, hogy kamu volt az egész, csak kényelmesen éltek egymással és nem is gondolták komolyan.


Én nem hiszem, hogy tévedhetetlen vagyok, tényleg nem is vagyok annyira okos, ezért is érdekel, hogy mit tehetnék, hogy én ne járjak így, mert én tényleg szeretnék családot, és nem akarom, hogy becsapjanak.

2018. ápr. 26. 17:38
 5/15 anonim ***** válasza:
26%

Ott már eleve probléma van, ha azt feltételezed a másikról, hogy hazudik, és olyan képzeteid vannak, hogy csak a p..ncid miatt van veled. Vigyázz mit gondolsz, mert a vonzás törvénye be fogja nyújtani a számlát, és lehet, hogy nem fog tetszeni neked, de hát te akartad a gondolataiddal, hogy az történjen meg.


Egy jó kapcsolat titka, az őszinte nyílt kommunikáció bármiről, sok minőségi beszélgetés minden egyes nap, fontos, hogy mind a két fél napi szinten szakítson egymásra időt. Egyébként olvass pszichológiai és párkapcsolati témában könyveket. Olvass utána, hogy Allan és Barbara Pease miket ír a férfiakról és a nőkről egyaránt.


Egyébként úgy belefogni egy kapcsolatba, hogy máris ilyen tévképzeteid vannak a legnagyobb b..romság, akkor minek fogsz egyáltalán bele?

2018. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
ui.: És nem a sok negatív emberből kéne kiindulni, mert már máris elérték a céljukat, elültették benned a KÉTELY ÉKÉT, és máris kételkedsz a párodban, hogy őszinte-e hozzád.
2018. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

De szánalmas, hogy egyesek csak lepontozni járnak ide. Most írtam meg a válaszom, még ideje se volt egyeseknek, hogy elolvassák, de máris le van szavazva.


Gyk IQ-bajnok gyerekes leszavazósdi.

2018. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem az én párom igazat mond. De én nagyon jó hiszemű vagyok, én nem szoktam azt gondolni, hogy engem becsapnak.


Én ezt elmondtam a páromnak is, hogy majd nagyon szeretnék kisbabát, mert én nem akarok hú de nagy karriert csinálni, persze dolgozok, de én nagyon szeretem a gyerekeket, és mondtam neki, hogy nagyon örülnék, ha ő lenne az, akivel ezt megvalósítjuk, és azt mondta aranyos vagyok és ő is velem képzeli ezt el. És mindig válaszol nekem ilyen témákban.


De hát ezek szerint mások is ezt hallották előtte és mégse lett semmi az egészből. És bocsi, csak én tudom, hogy könnyen becsapható vagyok, ezért aggódok.

2018. ápr. 26. 17:43
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Előveszed a varázsgömböd és megnézed, húsz év múlva hogyan álltok. Tudsz olyan embert mutatni, aki biztosra tudta 5-10 év múlva mi lesz? Annyit tehetsz, bízol a másikban, hogy igen, ő is úgy akarja. Senkibe nem bízol, egyedül fogsz maradni.
2018. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem egy nemfüggő kérdés...
2018. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!