Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben, hogy sült el?

Figyelt kérdés
Ismerkedek már neten egy lánnyal már hetek óta jól kijövünk reggeltől estig beszélünk telefonon/chaton csak sajnos 150Km van közöttünk és én munkám miatt nem nagyon tudok ilyen hosszú távra el utazni.Ő fel ajánlotta,hogy le jön vagy is megbeszéltük voltatok mar hasonlóban? mosta találkoznánk elsőnek és egy hétvégére jönne itt aludna..tapasztalatok vélemény? 21F 22L

2018. ápr. 30. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ilyen “sokat cseteltünk/telefonáltunk, utána taliztunk” dolgok soha nem sültek el jól, mert a fejemben konkrétan egy másik emberről alakult ki kép. Mivelhogy cseten meg telefonban mások az emberek, mint élőben. Vagy éppen külsőre nem tetszett...azóta nem csinálok ilyet, talizzunk egyből, aztán meglátjuk, mi lesz a folytatás. De azért nektek szurkolok!
2018. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nemvolt valami bizalom gerjesztő :D de köszönöm!
2018. ápr. 30. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az internetes személyiségem teljesen más mint a valós, szóval én személy szerint az interneten/telefonon történő kommunikálást olyan minimálisra próbálom csökkenteni amennyire csak lehet. Szóval készülj fel arra, hogy a valóságba nagyon valószínű, hogy más lesz.
2018. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 Ez így van, mindenkinek más cseten a személyisége, mivel ott van időd átgondolni a reakcióidat, lehet előadod a határozott macsót, amúgy meg egy nyuszi vagy :D
2018. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

150 km.

Te nem tudsz utazni.

Akkor ennek úgy mégis mi értelme? Levelezőpartnert akarsz? Mert ebből kapcsolat nem lesz.

2018. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1000km-ről megoldottuk, hogy találkozzunk és aztán együtt legyünk x időnként pár napot.


1,5 éve pedig összeköltöztünk, de ehhez mindkettőnknek akarnia kellett.

2018. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!