Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akik nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem mernek kezdeményezni mi az a nagyon kicsi jel amit azért mégis adtok egy nő felé, hogy igenis bejön?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 19:24
 1/6 anonim válasza:

Hát ez pont így van! Én 18 vagyok de mai napig nem volt egy barátnőm sem. De kezdeményezni se merek!

Szóval sokáig nézünk egy nőt... és mikor odanéz gyorsan félrenézünk

2018. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bámulom, le se tudom venni róla a szemem. Vagyis régen így volt. :) Azóta bátrabb vagyok meg párom is van, de mindig ugyan ez volt.
2018. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Helikopterezek egyet előtte.
2018. ápr. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Titokban lefotózom. Ha mégis észrevette, akkor megvolt a jel. :D
2018. ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rápillantok, és ha mezítláb van, akkor hosszabban sasolom a tappancsait.
2018. ápr. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálok a társaságában lenni, néha egy-egy privát megjegyzés valamiről külön neki, esetleg ha alkalom adódik, megdicsérem valamijét szolidan.


26/F

2018. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!