Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony, pici csajok nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, pici csajok nektek mennyire jönnek be a magasabb 180 centi körüli pasik?

Figyelt kérdés
Vagy inkább 180 alatt keresgèltek?

2016. jún. 7. 23:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Nagyon nem passzolnánk. Utcán sem, szerintem ágyban sem..csak ha egyébként nagyon lila ködös szerelem lenne, csak akkor...
2016. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
Amikor még "keresgéltem", az alacsonyabb pasikat részesítettem előnyben. A sors viszont úgy hozta, hogy egy magas férfival lettünk szerelmesek egymásba... :D
2016. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Értem
2016. jún. 7. 23:49
 4/29 anonim ***** válasza:
Én is alacsony pasit keresek inkább, de nem kizáró ok ha magasabb akkor sem.
2016. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóra reagálva: valóban, az ágyban eleinte voltak problémák, sokkal izgatóbbnak tartottam, ha teljesen "be tudom fogadni" a férfit... (szerencsére annyi póz közül válogathatunk, mint égen a csillag, szóval ez áthidalható :D)
2016. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ez a 77-es valòszìnűleg egy alacsony pasi lesz :D
2016. jún. 7. 23:53
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Én nem hiszek nektek, bocs.

Mese habbal. Soha az életben, de tényleg soha nem találkoztam még lánnyal, aki az alacsony pasikat kereste.

2016. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es, egészségedre. :D Nem egészen értem, miért kellene erről kamuzni egy anonim oldalon, de szíved joga, hogy azt hidd el, amit akarsz. :)
2016. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%

Mi az értelme kamuzni akkor az életben,e zt nem értem?

170 magas vagyok, de kizárólag azt kaptam eddig minden nőtől, hogy "pici" vagyok neki. 150-175-is mindenki.

Elhiheted, hogy szar érzés azt olvasni itt, hogy én vagyok a hitetlen Tamás és ez csak az én egyéni szoc problémám.

2016. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én így elsőre azt mondanám, hogy ez csak egy gyenge kifogás volt tőlük, és igazából csak szimplán nem jöttél be nekik... persze nem ismerem az illetőket, és mindenki magából indul ki: én egy 163-165 körüli pasival vesztettem el a szüzességem, akinél sorban álltak a lányok... és bizony, volt neki 175-180 cm-es nője is. Nem a magasságán múlt, de nem is a pofiján. Tény, hogy nem volt ronda, de igazából olyan kisugárzása, önbizalma, és olyan dumája volt, hogy szűzlányként tocsogott a bugyim, még mielőtt hozzámért volna...
2016. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!