Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy nő kezének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy nő kezének, lábának ápoltsága?

Figyelt kérdés

Nem méteres műkarmokra meg lábujjgyűrűkre gondolok, hanem hogy szépen hidratált-e valakinek a keze, le van-e reszelve a bőrkeményedése, tiszta-e a körme alatt.

Nekem speciel a halálom, mikor pl. egy pincérnőnek le van pattogva a körömlakkja, vagy ha valakinek egy szép szandálban hosszúak a lábujjkörmei, ezért én nagyon figyelek rá, ha pl. mezítláb dolgozok is a kertben, utána amint megyek valahova, kitisztítsam.

20L



2018. ápr. 30. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Pedig nincs is izgatóbb egy jó kis bőrkeményedéses, savanyú lábszaggal felszerelt női talptól.
2018. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon számít. A műköröm az nem tetszik, de inkább legyen kifestve maximum neki, minthogy ne foglalkozzon vele és igénytelen legyen. Én is rendben tartom az enyémeimet.
2018. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Számít. Engem is zavar, ha csúnya, sőt, engem egy férfinél is zavar, pedig őket nem "úgy" nézem...
2018. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A női lábakra reagálnék:

Egy alapszintű ápoltság szükséges, egyén függő, hogy körömlakkozott-e vagy sem az a tappancs, de a körömlevágás minimum.

Egy lábfétisesnek azonban mindegy, hogy szép-e, ápolt-e, a lényeg, hogy női tappancs legyen:).

2018. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Én most kicsit képmutató leszek.

Sajnos rágom a körmeimet a kezemen, a sok gyaloglástól és a folyamatosan kényelmetlen cipők kifogásától a lábaim sem éppen egy szandálmodell férfiénak felelnek meg. :D

És nálam pl elég sokat nyom a latba, hogy egy nőnek milyen lábfeje van mert... tudjuk miért..., de nem írom le mert ezen az oldalon 10 év fejbelövés jár érte kb.

A kezén nem érdekel, hogy éppen rágja a körmeit vagy sem, de jobb, ha nem. A tisztaság meg alap szerintem.

2018. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

#4

Nem mindegy mert én pl. utálok kiszáradt, bőrkeményedéses talpat nyalni. :D

2018. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hogy lenne mindegy egy lábfétisesnek??


szerintem mi még jobban megnézzük, mint mások

2018. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
#7 Egy ilyen igénytelen lábfétisesnek látod hogy mindegy.
2018. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezekre nem szoktam nagyon odafigyelni, de ha el van hanyagolva, és az feltűnő, az nyilván nem jó. A körömlakk nem érdekel, a bőrkeményedés nem szép.

F

2018. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon is. Nem várom el a körömlakkozást mindig, de tény, hogy iszonyúan imádom a lakkozott kezeket, lábakat nézegetni, kényeztetni, főleg a lábikókat. Fontos az, hogy puha legyen a bőr a talpon, a sarkak le legyenek reszelve rendszeresen. A rövidre vágott köröm is lehet szép, sőt, ha minimálisan kiemelt pl. natúr gyöngyház lakk, vagy mi a neve, de a bordó a legtutibb, esetleg királykék, sárga, fekete. Mivel imádom a női lábakat, ezért nekem nagyon fontos, hogy ápoltak legyenek. Kezek szintén, de a méteres műkörmöket speciel ki nem állhatom.
2018. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!