Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon szerettek, imádtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szerettek, imádtok valakit, de nem megfelelő a higiéniája/ápoltsága, otthagynátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk rossz lehelet, ilyesmi..
2016. dec. 4. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Vigyázat! Záporozni fognak a "akkó' össze se gyünnék vele" jellegű válaszok!


Mindenki védekező állásba!!!

2016. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vagyis ahogy az első írta össze sem jönnék vele. Tényleg nem tudom ezt a szituációt elképzelni, hogy miért jönnék össze eleinte egy ápolatlan személlyel. Mármint, ha tényleg létezik, hogy valakivel annyira csodálatos módon összeillünk, hogy az elnyomja a szájszagát, akkor lehet, de akkor gondolom később is annyira csodálatos, hogy nem értem miért akarnák ott hagyni?
2016. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére még nem volt ilyennel dolgom, de ha mégis úgy adódna, egy darabig próbálkoznék, de egy idő után biztos feladnám. Ki a fene akar úgy csókolózni, hogy közben undorodik a párja szájától? Pláne, ha egyértelmű, hogy nem valami betegség miatt (bár az is orvosolható), hanem csupán a napi higiénia, fogmosás elhanyagolása miatt büdös a szája.

Tudom, én csodabogár vagyok, de nekem sokkal izgalmasabb egy olyan test, amin a saját illatát érzem, mint egy négy-ötféle illatszert árasztó, de ha rendszeresen penetráns hónaljszag lengi körül, és arra kéne figyelnem, hogy a közelében csak a számon át vegyem a levegőt, az elég kiábrándító tud lenni.

2016. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, es szakitottam mar ezert. Fel napja az agyban fetrenget fortrlmes szajszaggal, leizzadva es megkerdeztem, hogy nem mosna e fogat? Majd kenyelmesen helyezkedve kozolte, hogy "nem tervezte, miert?" Hat mondjuk mert fe nap utan megcsokolnam, meg ilyesmi...dezodorral akkor ismerkedett meg, amikor vettem neki, fogmosas 20 mp jobb napokon, amugy elmarad. En nem birtam.
2016. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim akit amikor megismertem teljesen ápolt volt.

Borotválkozott, parfüm stb. Aztán 3-4 hónap után elmaradtak a fogmosások, a borotválkozás meg szerintem a fürdès is. Aztán szèp lassan leèpítettem.

2016. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igénytelenség a legundorítóbb dolog a világon! Minden bűntudat nélkül szakítanék, ha többszöri megbeszélés után sem adna magára a párom.
2016. dec. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!