Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnik el a lány napokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnik el a lány napokra a netről, amikor azt állítja, hogy egész nap otthon van?

Figyelt kérdés
Van egy lány,aki elég rejtélyes módon viselkedik,azt állítja,hogy nem megy el otthonról sehová,de mégis van olyan,amikor napokon keresztül nincs fenn a neten!Szerintetek miért nem mondja el,hová tűnik el?Ja és barátja sincs,ez még fontos információ.
2011. jan. 2. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak napjaim, mikor itthon vagyok, mégsem vagyok "látható" másoknak. Nem használom az msn-t, csak ritkán, és mikor fent voltam közösségi portálokon, azokra se léptem be minden nap... Attól mert nem netfüggő valaki, még létezik :)

Üdv a való világban!

2011. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy újdonságot mondok, de egyeseknek élete is van a számítógépen kívül:P
2011. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem netfüggő.
2011. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy lánynak/nőnek van ám dolga odahaza. Takarítás, főzés, mosogatás satöbbi. Gondolom néha szépítkezik is. Biztos van egy hobbija is akár.

Nagyon unalmas ám naphosszat gép előtt ülni. Próbáld ki, hogy felállsz, felöltözöl és kimégy sétálni. Fázni fogsz ugyan, de jól fogod érezni magad! Még az is lehet, hogy összetalálkozol a lánykával :) Vagy mással:)

2011. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
tvzik, olvas, takarít, telefonál, főz, most, tudja a rák, nemmindenki van éjjel nappal a neten
2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 blex ***** válasza:
lehet, hogy sokat olvas és nincs fent farmville-en.
2011. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj én is sokat vagyok itthon mégsem töltöm az életem a gép előtt. :D Msnre sosem megyek fel, ha mégis, akkor is csak rejtve, iwiwre is 3-4 naponta jelentkezek be (fb-m nincs). Tanulni szoktam, vagy neten nézegetni, ami épp érdekel, olvasni, tvzni stb... Nem értem, hogy miért az a normális, hogyha az egész napot a gép előtt tölti... Istenem ezek a mai fiatalok nem is ismerik a valóságot. :D Én telefonon kommunikálok a barátaimmal és a családommal, felhívnak, vagy én hívok. :)


19L

2011. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem értem minek kell rejtőzködni msn-en. Én úgy használom mint egy telefont, mindíg be van kapcsolva és ha valamit akarok közölni valakivel akkor megteszem. De feleslegesen nem irogatok senkinek.
2011. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszak van..szorgalmasan tanul,ahogy nekem is tennem kellene..
2011. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert néhány ember még nem jutott el a lelki szegénység azon szakaszába, hogy csak az internet létezik neki...


Én szoktam olvasni, kötögetni, varrni, olvasni, szobámat rendezgetni, szépítgetni, fotómontázsokat gyártani a falamra, olvasni, játékokkal játszani, olvasni, az állataimmal foglalkozni, főzni, olvasni, sütni, dokumentumfilmeket vagy filmeket nézni... Ezer jobb dolog van, mint az internet...

2011. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!