Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa hogy 25 éves koromig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa hogy 25 éves koromig senkit nem mutattam be a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatom a szüleimmel, de szeretnek mindenbe beleszólni, így inkább a magánéletemnek a részleteiből kihagyom őket. Eddig csak pár hónapos kapcsolataim voltak, feleslegesnek tartottam a bemutatást. Most kezd komolyabbra fordulni egy kapcsolatom, már fél éve együtt vagyunk, és úgy érzem ebből tartós kapcsolat lesz. Érdemes lenne bemutatnom a szüleimnek? Nem akarom hogy nagy ügyet csináljanak belőle, de azt sem akarom hogy azt higyjék titkolózom. Mennyi idő után aktuális a bemutatás?
2018. máj. 1. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor érdemes bemutatni valakit, ha komolyan gondolod vele. Elég kínos lenne két havonta hazaállítani más-más nőkkel vagy pasikkal, aztán magyarázkodni, hogy mi történt az előzővel.
2018. máj. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sose mutattam senkit be az oregemnek

sajat haz

160km ez segit

33eves F

2018. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem mutattam be meg senkit a családomnak

Valahogy soha nem rajongtam/rajongok ezekért a nagy családi anyuka apuka bemutatásoknak

Mindig elkerültem ezeket

2018. máj. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát olyat én se mutatnék be akivel látszik hogy nem lesz komoly. Ennyi idő után viszont nem lenne rossz, mert ez a párodnak is jól esik szerintem, hogy ennyire komolyan gondolod hogy otthon is bemutatnád.
2018. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!