Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eddig három barátomat mutattam...

Lany188 kérdése:

Eddig három barátomat mutattam be a szüleimnek, mindenkinek szimpik voltak, kivéve Anyának. Ő mindig kritizálja őket valamiért, pl. hasonlít külsőleg Apára (elváltak), vagy túl udvarias vagy túl csendes. Mit tegyek, hogy ne essen ez ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
A szemükbe nem mondta, de miután elmentek, mindig megkaptam ezt az aggodalmaskodást, és nagyon rosszul esik. A két exemmel rosszul ért véget a kapcsolatunk, de abszolút nem ilyen dolgok miatt, ma se értem, miért volt ez probléma, pedig valamelyiket már egyenesen utálom. A mostani barátomnál esik ez a legrosszabbul.. olyan jól megvannak, Nevelőapum imádja, látszólag Anyu is, csak aztán elmegy, és látom Anyán, hogy megint talált valami hibát. Én úgy szeretem ahogy van, minden embernek vannak hibái, de annyi. Anyával sem akarok rosszban lenni, emiatt veszekedni, csak hogy értessem meg vele, hogy ezzel csak engem bánt meg?

2016. aug. 14. 19:19
 1/6 A kérdező kommentje:
L/21 voltam.
2016. aug. 14. 19:21
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerűen kérd meg, hogy ne tegye. Mást nem tudsz csinálni. Esetleg ha nagyon zavaró, akkor nem mutatod be neki.
2016. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor már komolyabbra fordul a kapcsolatunk (most költözünk össze) olyankor már noszogat hogy mikor mutatom be. Ha bemutatom meg ez van...
2016. aug. 14. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Beszéld meg anyáddal, hogy bemutetod barátod, de közben (finoman!) mondd meg neki, hogy te akarsz vele élni, nem anyádnak szerezted, és neked így jó és megfelelő.
2016. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
én utólag már tudom,hogy nem szabad minden jött ment pasit bemutatni a családnak. mert egy idő után már le fogják szarni kit viszel haza,úgyis lesz következő. vagy csak simán kötekednek, vagy a korábbiakhoz hasonlítgatnak. nyilván utólag már nem tudsz mit tenni. anyukádnak mondd meg,hogy felnőttől, a mostani barátod tényleg komoly,összeköltöztök stb kénytelen lesz elfogadni. ha nem tetszik és csak a hibákat látja,akkor nyaljon sót, nem viszed haza többet a fiút.
2016. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig mindegyik kapcsolatom félévnél tovább tartott szóval nem olyan jöttmentek. :) Köszönöm a válaszokat.
2016. aug. 15. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!