Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szolnal ha a szuleid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal ha a szuleid kizvetlen kozeleben laknal? Vagy van aki igy el, hogy a szomszedja az anja/apja/anyosa/aposa?

Figyelt kérdés
Nem irritalna parodat vagy nem lenne gaz ha pl anyad/anyosod ot percenkent atmenne hozzad? Stb...

2018. máj. 1. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs párom és a szüleimmel élek, de engem nem zavarna, ha a szomszédban laknának a szüleim vagy a leendő párom szülei. Szerencsére a szüleim fel tudják fogni, hogy már rég nem vagyok kisgyerek, akire percenként rá kellene nézni, még a szobámba sem járkálnak be naponta, a saját házamba miért jönnének? A mi családunkban nem szokás váratlanul beállítani másokhoz, csak akkor megyünk látogatóba, ha hívnak vagy előre megbeszéltük az öszejövetelt. Ha anyós-após lenne a szomszédom és túl gyakran beállítanának hozzánk váratlanul, akkor én megkérném őket, hogy legyenek szívesek előre szólni, ha jönnek valamiért, mert ez nem az ő házuk, itt nem jönnek-mennek úgy, mintha otthon lennének. Nem vagyok egy házisárkány, nem keresem direkt a konfliktust senkivel, de van, hogy be kell vállalni ilyen dolgokat a békés élet érdekében.
2018. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellene barátnő, szakítanék vele. Ilyen körülmények között nincs rá semmi szükség.
2018. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!