Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek van kedvenc fúrós...

Kinek van kedvenc fúrós szomszédja? 😃

Figyelt kérdés

Nyáron mint szokás felújítottak, ki is írták kedvesen, hogy lesz x ideig. Természetesen túlcsúsztak aztán egy ideig minden vasárnap délben a családi ebednél volt a koncert. Most úgy legalább havonta egyszer egy 5 perces furás van. De én már goldolok mindenre, hogy az összes bútor a falon van, vagy van sok lyukba falban, be van festve a fal sárgára és sajt ház...

Hogy ezt tényleg, hogy lehet ennyit fúrni szerintem már függőségnek számít. Kellene egy anonim csoport nekik.

Na nyilván viccelek bizonyos mértékig, de mi, ha valamit fúrni kell az max fél óra sokat mondok és az nem folytonos és aznap kész van.

Nektek milyen tapasztalatotok van vagy a másik csapatot erősítitek? 😃



2018. febr. 9. 09:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 4 emeletes panelben lakom. Egész évben, kb. 1-2 hetente van valaki, aki fúr, vagy kalapácsol. Pl. az előbb is fúrtak 3 percig. Nem tudom mit lehet ennyi idő alatt, de ők tudják.

Egyébként nálunk az a divat, hogy pl fúrásnál fúrnak 5 másodpercig, majd 10 perc szünet, fúrás 10 msp-ig, 5 perc szünet és így eltart órákon át :D


A kedvenc sztorim: 2017. január 1-jén reggel 7:05-kor arra ébredtünk, hogy fúrnak!! Szilveszter utáni reggel képes volt valaki így ébreszteni a panellakókat :D

2018. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
De jó! :) Megnyugodtam, hogy nem csak én gondoltam már a sajtház elméletre :) Nálunk a drága fölöttünk lakó (szintén panelről van szó) tegnap este 8-kor állt neki fúrni, de általánosságban elmondható, hogy a "legjobb" időpontokat választja ki hozzá.
2018. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Nekem hála istennek nincs ilyen szomszédom! Ellenben az összes szomszédomnak van egy :)
2018. febr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%
Én ahova jarok pszichologushoz az egy panel, es egyszer ugy mentem h epp furtak és ugy kellett beszelgetnem. Nem volt kellemes . De sztem a pszichologusnak megrosszabb volt mert mar egy hete ez volt es fajt a torka a sok kiabalastol :D
2018. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
64%

Szerintem panelban kizárólag barkácsolók, ezermesterek,mekkmesterek laknak. Egyszer éltem 1 évet lakótelepen, remélem többé nem kényszerülök ilyesmire, az idióta szomszéd szombat délelőttönként autót szerelt az ablakom alatt, mikor ezt befejezte fölment és elkezdett barkácsolni.

Mikor megemlítettem neki, hogy szombat van és szeretnénk pihenni, és nem az autójának a bömbölését hallgatni azt felelte hogy csak a lusta, semmirekellő emberek alszanak napközben.Mikor elköltöztem kapott is tőlem egy kis búcsúajándékot.

2018. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Megvan! A hármas a tettes!
2018. febr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

fölöttünk sokáig egy család lakott, 2 gyerek volt, az egyik egy kicsit beteg. Néha rájött az 5 perc, az anyja üvöltött vele, mint egy állattal. Nagyon szeretett szaladgálni, a 2 szoba közt. Néha meg rendőröset játszott és szirénázott órákon át.

Egyszer említettem az apjának, hogy nem a 4.-en kéne szaladgálni, hiszen van park a közelben, játszóterek. Azt volt a válasz, hogy menjek én tanulni a parkba, ha valami zavar.

Azóta elköltöztek és egy ennél is rosszabb szomszéd jött a helyükre :D

2018. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

"és egy ennél is rosszabb szomszéd jött a helyükre :D"

Hát igen... ez így szokott lenni.

Tanulság? Becsüljük meg a szorgos barkácsoló szomszédainkat!

2018. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

3#-as vagyok.

Félretéve a viccet. Ilyen barkácsolósmindegymicsakzajlegyen szomszéd nem csak panelban van és kertes házban is zavaró.

Az enyémnek mániája a kompresszor. Ha kell ha nem azzal fújkál, ami nem lenne baj, ha nem hagyná bekapcsolva. Emiatt tök véletlen időpontban (éjjel 2, hajnal 4 vagy vasárnap dél) bekapcsol és elkezd levegőt termelni. Gondoltam már rá hogy bekötöm neki a fülébe a sűrített levegőt.

A rádiója hangosan szól, de senki nincs otthon náluk, nem tudom ki hallgatja.

A kocsiját reggel 5 körül járatja vagy 20 percet, de nem megy el otthonról csak 7 után.

Egy megnyugvásom van, ebéd után lefekszenek ekkor szoktam betont bontani, fűkaszálni, kovácsolni. Ha felkel én is abbahagyom, nem szeretem a zajt!

2018. febr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hah, enyém a kérdés! Felettem sokszor egész nap (!) fúrkálták a falat. Elképzelni nem tudtam, hogy mihez kell ennyi lyuk. De még ezt is tudták űberelni! Kitalálták, hogy kibontják az egyik falat! Nem szaroztak, légkalapáccsal estek neki. Persze rendőrség, közös képviselő, mindenki összeszaladt. Többszörös felszólítás, feljelentés ellenére is folytatták rendületlenül. Na ekkor untam meg, és eladtam a lakást.
2018. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!