Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ribis lenne, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ribis lenne, ha egy tényleg levenném a felsőmet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi barátom és mikor mondom előtte, hogy milyen meleg van mindig azzal viccelődik, hogy vegyem le nyugodtan a pólómat, vagy mikor mondom, hogy összekoszolsz, akkor is jön egyből, hogy vetkőzzek nyugodtan. Nekem tetszik a pasi, szóval megfordult már a fejemben, hogy tényleg leveszem, de félek, hogy ő ezt nagyon ribisnek gondolná, meg milyen reakciót váltana ki belőletek pasik?
2018. máj. 1. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Nekem tetszene az biztos. De kérdés mi lenne belőle, mert lehet hogy könnyen kaphatónak gondolna, és így max csak egy dugás lenne a dologból folytatás nélkül.
2018. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Megmasszíroznám azonnal a cickókat :D szóval másra ne nagyon várj, ha leveszed, ha csak nem meleg a fószer :D
2018. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ha csak azt akarod, hogy jól elkapjon, akkor vedd csak le nyugodtan. Ha többet is akarsz tőle, akkor egy cicivillantás kevés lesz megfogni... :D
2018. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha ilyenekkel viccelődik, akkor esélyes, hogy többre vágyik barátságnál. Vedd csak le a pólót legközelebb, majd kiderül, tényleg nagyfiú-e.
2018. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ez úgyis csak megdugni akar, legyél csak ribi, te kis troll. Itt már a kérdésre kiverte mindenki. xD Istenem.
2018. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Én már csináltam ilyet.

Kisfiú volt😂 jó haver lett belőle.

2018. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, te jó fej nő lehetsz. :D
2018. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyenekkel viccelődik, 2 dologban lehetsz biztos: az egyik, hogy megdugna, a másik, hogy kapcsolatot biztos nem akarna veled. Akkor nem sütne el ilyen alpári poénokat.
2018. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ebben mi az alpári? Ártalmatlan flört, nem kell belegondolni hülyeségeket.
2018. máj. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem ribis vedd le nyugodtan ! 😉
2018. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!