Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom féltékenységből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom féltékenységből szétszakította a felsőmet, hogy ne tudjam másnap felvenni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap csúnyán összevesztünk, mert találkozót szerveztem egyik barátnőmmel egy cukrászdába munka után. Kiválasztottam a felsőmet amiben menni szerettem volna, ő rám szólt, hogy azt ne vegyem fel, mert nagy a kivágása.(szerintem átlagos kivágása van nem köldökig ér) Mondtam neki, hogy ez a felső már x éve megvan és nagyon szeretem így ezt veszem fel. Ekkor jött a kiborulási szakasz, azt mondta nem is a barátnőmmel találkozok hanem egy pasival és hogy nem engedi, hogy azt a felsőt felvegyem. Mondtam neki, hogy nem szólhat bele mit veszek fel, majd én eldöntöm miben érzem jól magam. Erre fogta és szétszakította, hogy ne tudjam felvenni.

Ő azt mondja neki van igaza, én azt hogy nekem. Nektek mi a véleményetek? Beleszólhat ennyire a pasi a párja öltözködésébe? (Hangsúlyozom, hogy egy hosszú farmer és egy kivágott felső lett volna rajtam, ami sztem teljesen átlagos)



2015. júl. 16. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nem is az a lényeg, hogy ki a hibás, hanem hogy ha ennyin összevesztek, akkor valami nagyon nincs rendben a kapcsolatotokkal.
2015. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de a barátod beteges. Én ilyen férfi mellett nem tudnék élni. Nincs igaza egyáltalán.
2015. júl. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Lépj le tőle. Ez a véleményem.
2015. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

múltkor a barátnőm elég rövidnadrágot vett fel piszkáltam miatta, de nem téptem szét...az oké, hogy megmondja az egyik fél a másiknak, hogy mit gondol a ruháról, de szerintem nincs joga kárt tenni benne...


22F

2015. júl. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Fura hogy ezt ilyen nyugodtan letudod írni indulatok nélkül vannak csajok akik ettől nagyon kiborulnának és télleg lépnének....DE....A kérdés az hogy van oka féltékenységre???
2015. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
"A kérdés az hogy van oka féltékenységre???" - nincs kérdés, aki így kiborul egy ilyen semmi miatt, az bármi miatt képes szélsőségbe esni és veszélyessé válni.
2015. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Legközelebb mit fog csinálni, ha féltékenységi rohama támad, megver? Szerintem hagyd ott időben, míg nem benned tesz kárt.
2015. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
A véleményem az, hogy a párod betegesen féltékeny, rövid időn belül még jobban korlátozni próbál (nem mehetsz sehova senkivel, mert úgyis pasizol), ami miatt te természetesen kifejezed majd nemtetszésedet, ő pedig belédpofozza az igazságát. Ez már az a szint, amikor nem az a kérdés, fog-e verni, hanem az, hogy mikor kezdi el.
2015. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Azért tudtam ilyen nyugodtan leírni, mert már eltelt egy nap és kibőgtem magam. Természetesen akkor kikeltem magamból.

Nem volt oka a féltékenykedésre, mert a barátnőmmel mentem cukrászdába nem diszkóba.

Köszönöm szépen a válaszotokat, megfogadom!

2015. júl. 16. 12:13
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Pont azt akartam írni, mint az előző. Nem szabhatja meg mit vegyél fel és főképp nem teheti tönkre a dolgaidat. Betegesen féltékeny és ez már csak rosszabb lesz valószínű.
2015. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!