Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon csak megdugni akar vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak megdugni akar vagy mást is?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel 2 éve összeakartam jönni, de ő nem akart haverságon kívül mást. Most meg szívességeket tesz nekem, folyton mosolyog, nevet mellettem, célozgat a szexre. De nem keres, nem hív el sehova, most sem. Nem értem ha csak szexet akarna tőlem már rég megkaphatta volna, ha meg mást is szeretne akkor miért nem keres?
2018. máj. 1. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen agyalsz rajta...ha akar valamit, jelezni fogja. Ha nem, akkor meg ne pazarold rá az idődet.
2018. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki, ha valaki emg akar egyáltalán dugni
2018. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu
2018. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet sürgős, ha el sem hív sehova. Csak egy kósza dugás lesz úgyis, ha épp nem fekszik alatta más.
2018. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!