Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy minden srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy minden srác akivel kavarok vagy bejön csak megdugni akar és ezt ki is jelenti? Persze egyik se akar járni, mért is ne? :/

Figyelt kérdés

Nem vagyok cicababa, nincs műkörmöm, szolid smink, nem járok p*csaszoknyába stb. és mégis. mért van ez?

16L és még szűz!


2011. jún. 9. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet pont azért mert szűz vagy
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt a kulcs: "minden srác akivel kavarok" ... a kavarás pont ezt jelenti, hogy semmi több, csak szex.
2011. jún. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy mert nem vagy egy érdekfeszitő ember,nem látnak benned mást csak egy lyukat:(
2011. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, de ha akarsz dugni dobj egy levelet.

18f

2011. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
lol utolsó
2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kavarsz velük?
2011. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 51%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:50


nem csak szánalmas vagy, de még primitív is... :D


kérdezőnek:

nem csak kavarni kell valakivel, mert az tényleg csak játék...


19F

2011. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
akkor rosszul fejeztem ki magam. ha elkezdek beszélgetni valaki olyannal aki nekem bejön és járnék vele a vége mindig az lesz, hogy csak meg akar dugni -.-'
2011. jún. 9. 15:06
 9/12 anonim válasza:
Sajnos ilyenek a pasik. De ne aggódj találni fogsz valakit aki szeretni fog téged. Még nagyon fiatal vagy,
2011. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jó a tested biztos.
2011. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!