Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a fiúk/férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a fiúk/férfiak?

Figyelt kérdés

Elsősorban mindannyian emberek vagyunk, utána vagyunk csak nők és férfiak. Én így látom a világot. És nehéz elképzelnem hogy más csak azt látja hogy van a punci meg a farok...

Próbálok úgy barátkozni a pasikkal is mint a lányokkal, én nem teszek különbséget. Negatív tapasztalatokat se mutatok egy kialakulóban lévő barátságnál, és nem is általánosítok. Ennek ellenére újból és újból azt tapasztalom, hogy NEM lehet férfiakkal barátkozni. Mindegy milyen korosztály, milyen érettség, ha nem családtag az illető, akkor egyből szexet akar. És ha kiderül számára hogy ez nem megvalósítható akkor már le is sz.rja az ember lányát...Olyan is volt hogy egy fiú járni akart velem, ártalmatlannak tűnt. Amikor megtudta hogy egykapura játszunk, 180 fokos fordulatot vett és egy ilyen ocsmány kérdést tett fel nekem: "Akkor legalább dugunk?"...

Komolyan nem értem a férfiakat....

Velük abszolút nem lehet barátkozni? Mindenki maradjon a saját "fajtájánál"?

Őszintén szerettem volna azzal építeni a kapcsolataimat hogy fiúkkal is barátkozok, de képtelenség....

Ti is tapasztaltatok ilyet?



2018. máj. 2. 13:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%

"A barátság nőkkel csak holdfénye lehet a szerelemnek.

A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással."

J. Renard

Érdemes elgondolkodni ezeken...

2018. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

Nekem ami azt illeti inkább lány barátaim vannak, köztük leszbikusok is. Igaz, ebből többükkel is tovább mentünk, mint egy filmezés, vagy mit tudom én, de nem én kezdeményeztem.

És néha vissza is utasítottam az egészet, mert hát nem ment, és azóta ez a belsős poén.

Egyszer pedig én lettem szerelmes, de nem igazán jött be, és annak "szakítás" lett a vége.


Amúgy szerintem létezik fiú-lány barátság, nekem viszont srácokkal már nem olyan könnyű kapcsolatot kialakítanom, mint mondjuk a gimiben... A lányokkal egyszerűbb kijönnöm. Bár gyakran félreértenek, rám kell "szokni", de hát ilyen kis fura fijú vagyok.


Na mindegy, azért sok sikert, azért mivel srác fejjel is tudok gondolkozni, elhiszem hogy nehéz helyzeted lehet.

Sok sikerkéket!

2018. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Heteró vagyok, de azért válaszolok. Azért ez nem minden esetben van így. Igen, sok pasi ilyen sajnos, én is találkoztam már jó pár ilyennel. De tényleg létezik olyan, aki képes normális barátként tekinteni egy nőre. Ritka, de van ilyen. De a legtöbbjük tényleg csak szexet akar sajnos.. 21L
2018. máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2-es: Ha te egy leszbikussal tovább mentél, akkor az biszex, nem leszbikus.

3-as: Hát nem tudom, lehet hogy csak nem mondja el neked hogy vonzódik hozzád és reménykedik hogy egyszer beadod a derekad nem?

Velem őszinték szoktak lenni, kierőszakolom mindenkiből az igazságot :) És több pasi is mondta már nekem, hogy valójában mindannyian többet remélnek, csak barátzónába kerülnek....

2018. máj. 2. 13:26
 5/26 Esr válasza:
13%

Tedd fel a kérdést, hogy mennyire megszokott az állatvilágban a homoszexualitás, leszbikusság. A faj egyedeinek hány százaléka tartozik ebbe a kategóriába, hány abba, ami a hím-nőstény felállást preferálja.


Most ha ez megvan, akkor nézd meg ugyanezt emberekkel, és gondolkodj el, hogy 10 ffiből hány nem akar tudat alatt dugni. Mert a partner alapból ki van lőve, nem lehet vele? Maradnál vele? Megéri az időbefektetés?

Nick alapján bőven 20as évek elején, de te nekem pl ilyen szempontból érnéd meg az időbefektetést. Kbre mintha exszel kezdenék beszélni, miközben szült másnak gyereket. Nekem innentől megszűnt, mint nő létezni, mert nem fogok vele családot alapítani. Nem motivál vele a kapcsolattartás, mert nem lesz ebből semmi.

Barátok persze lehetünk, de ez sorry eléggé machiavellistán hat, de sarkítva mondom, hogy kijöjjön: mit adsz cserébe? Beszélünk párszor, meghallgatsz, tanácsot adsz, beszervezel nekem barátnőt, ha úgy alakul? Én mit tudok neked adni?

Ha bi vagy, akkor legalább benne van az emberben, hogy ok érdemes várni, kivárni a pillanatot, de jelen esetben most mire várjon az ember? 3,5 milliárd nő van a világon, ha szexelni akar a faszi, inkább nála próbálkozik akkor. Vagy esetleg már eljutott arra a szintre, hogy többet akarjon, mint egyszerű kufirc, akkor te itt labdába rúgsz? Nem. Nekem ebből a szempontból, nagyon kellene valami olyan egyéb témakör, ami kapcsán motivációt látok abban, hogy beszéljünk, és tartsunk kapcsolatot, megérd az időt, mással szemben. Közös érdeklődési kör, munka, tanulok tőled valamit, te fizetsz azért hogy tőlem tanulj valamit (azért mondom ezt, mert mondjuk szívesség, vagy valami pasi oldalról, és később visszaadod, vagy tanítalak és akkor a pénz az elsődleges, nem azt nézem hogy nő vagy). Ha nincs ilyen, sorry. Faszik úgy működnek, hogy azzal barátkoznak, akivel nem képzik el azt hogy össze tudnak feküdni, de ott is kell valami egyéb, hogy miért. Nincs inygen ebéd, meg szeretetszolgálat, hogy veled töltöm el az időt a ngy semmiért.

Elnézést ha nagyon durván hangzik, de nem élünk örökké, hogy felesleges körök beleférjenek.

2018. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

5-ös:

Figyelj, iszonyatos düh van bennem amiért ti így gondolkoztok, mert én nem várok el semmit a másik féltől. Viszont megértettelek. A "szolgáltatás" amit egy leszbikus nő tud nyújtani, olyan is lehet amit egy másik heteró férfi tud nyújtani. Hidd el, vannak nők akiket érdekelnek az autók, a foci, vagy bármi egyéb pasis téma és lehet velük erről beszélni. Ugyanezt tudja nyújtani egy heteró pasi is neked. Mégis a többségetek nem ezt látja, hanem hogy vaginám van.

2018. máj. 2. 13:46
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Én most általánosítani fogok, mert másképp ezt nem lehet megválaszolni. (Egyébként azt írod, hogy nem teszed, majd minden hímneműt, kortól függetlenül ideírsz)


Alapvetően nem ugyanúgy működik a két nem. Nézz meg egy férfi-férfi barátságot és egy nő-nő barátságot, vagy haverságot vagy nevezzük ahogy akarjuk. Teljesen más módszerekkel rendezik le ugyanazt a problémát. Férfiaknál ha valakit nem kedvelsz, akkor nem. Ez van, békén hagyjátok egymást. A nők ilyen esetben fúrják a másikat, hátulról támadnak. A srácok... dirr-durr, piff-paff, aztán valaki nyer. Lehet 1 óra múlva együtt isznak. Mint írtam ez egy rohadt nagy általánosítás!!!!


Miért gondolod, hogy a férfiakkal van a baj? Az véletlenül sem fordult meg a fejedben, hogy mindkét fél, esetleg a nők hibája lehet? Nekem vannak nő ismerőseim, akikkel teljesen jól megvagyok, olyan is volt, aki barát létére simán benne volt abban, hogy legyen szex. Sehol nincs az leírva, hogy nem lehet. Neki sem volt senkije, nekem sem, akkor miért ne szórakoztassuk egymást?


Elköltöztünk a régi lakhelyemről a párommal. Gondoltam visszatérek a régi hobbimhoz(?), a kerékpározás egy extrém formájához. Mivel az a terület sokkal laposabb, ezért maradt az urban freeride, majdnem napi szintem bicózok. Van egy dohánybolt, onnan indulok mindig. Van egy kiülős része, lehet ott cigizni, kezdésnek megiszok egy kávét, dumálgatok az eladóval. Észrevettem, hogy egy fiatal lány gyakran néz, próbál nem feltűnően. Nem 1 alkalom volt ez, hanem több nap/hét. Egyszer végre összeszedte a bátorságát és odajött. A bicóról kérdezgetett. Beszélgettünk, kiderült, hogy szeretne hasonlót csinálni, de egyedül... (nem sok bicós van ott, nagyon ritkán látok hasonló bicóst, mint és, országútis és "xc"-s rengeteg van). Mondtam, hogy akkor csináljuk együtt. Megbeszéltük az elején, hogy van párom, nem akarok semmit. Persze ő is azt mondta, hogy nem akar semmit, de ahogy érzem, nem bánná. bár 10 év van köztünk. Gyakran megyünk együtt. Párom az első perctől tudta, mondtam neki. Egy alkalommal hazafelé jött, mikor mi már végeztünk és a dohánybolt kiülős részében pihentünk. Látta a lányt, hogy milyen közvetlenül viselkedik velem, mint egy barát. hímnemű barát esetén nem érdekli ez, de egy lány esetén... Láttam, hogy nem tetszik neki, bár ezt kifelé próbálta leplezni, kedves volt meg minden, de ismerem. Később mondta, hogy nem szeretné, hogy lány barátaim legyenek vagyis kifejezetten a bicós lányra értette. Mondtam neki, ha akarok úgyis félrekúrok, amit pontosan tudja, hogy nem teszem meg. Tudja, hogy nem lesz semmi a lánnyal, bízik bennem, mégsem szeretné, ha a barátom lenne. Nem tudja megfogalmazni pontosan mi a baj ezzel, annyit mondott, hogy nem jó az, hogy egy másik lánnyal jól érzem magam vele, vagy még jobban (a bicó miatt). A szex itt biztos nem játszik be, mert élvezem a párommal az együttléteket, ő is velem, gyakran is van, szóval nem kell mástól, ezt pontosan tudja, mégsem szeretné, hogy ilyen jó lány barátaim legyenek...

2018. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Esr válasza:
0%

bocs, és ez miért gond? Én úgy gondolkozom, hogy tényleg legyen a melegeknek, leszbikusoknak egyenlő jogaik, mint a többségnek, házasság gyerekvállalás stb. De ha énbennem mélyen benne van, hogy családot alapítanék, akkor miért a leszbikusra fecséreljem a kevéske szabadidőm miért ne arra, akivel legalább elvi lehetőség van a továbblépésre?

Tök jó, hogy el tudsz beszélgetni x-y témában, de hidd el, nem leszel te sosem haver. Nem fog a fejedben lenni az, hogy összenéz két faszi és tudja, hogy igen ez velem is megtörtént, pont azért mert nő vagy. Az egy dolog, hogy a saját nemedhez vonzódsz, az meg egy másik, hogy a másik nemből mennyire vannak meg dolgok. És itt baromira nagy hátránnyal indulsz potenciális haverokkal szemben is.

Persze lehet beszélni kocsiról stb. És ha a tudásod hoz egy szintet, ami érdekes, akkor tudok rád nézni idővel, hogy rendben azt nézem hogy mit mond, de amint befejezted a mondandód, megyek is el tőled. Mert a tudás érdekel, nem te. Te mind olyan nekem nem éred meg a kapcsolattartásra fordított időt.


Tegyük fel másképp. Mondom neked, hogy tanulj meg szerbül. Megtanulnál? Fordítanál rá időt, ha nem használod később semmire? Tanulj meg ógörögül, még jobb. Speciális helyzetben tudod kamatoztatni a tudást. Te is ilyen vagy, nagyon limitált azon pillanatok száma, mikor azt mondom sóhajtozva, hogy de jó lenne egy leszbikus csaj barátnő.

2018. máj. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

6-os:

Nem szoktam általánosítani de kihozzátok belőlem. Így értettem a kérdésben leírtakat.


Nem igazán indokoltad meg miért lenne a nők hibája. Egy leszbikus esetében kizárt hogy "csak úgy" le fog veled feküdni. Én ezt mindig ki is hangsúlyozom azoknak akik egyből ezzel jönnek.

A párod szerintem azért féltékeny arra a lányra mert ő is tudja milyenek a férfiak és azt hiszi hogy dugni akarsz vele. Ez is általánosítás az ő részéről, és egy kicsit bizalmatlanság is. De ne menjünk bele, nem vagyok pszichológus.

2018. máj. 2. 13:54
 10/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, 7-esre gondoltam.

8-as és minden további férfi hozzászóló:

Oké, megértettem. Tárgyként kezeltek minket és lehetetlen veletek barátkozni. Témát én lezárom, maradok a női barátoknál..

2018. máj. 2. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!