Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Én egy 18 éves lány vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 18 éves lány vagyok és sosem volt még párkapcsolatom de szeretnék. Viszont nem érzek semmiféle vonzalmat fiúk/férfiak iránt. A lányokat viszont megnézem. Ez azt jelenti hogy meleg vagyok? Szerintetek ez rossz dolog?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat
2017. jan. 23. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz dolog.
2017. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeretnél párkapcsolatot? És milyet? Hogyan képzelnéd el azt a kapcsolatot és kivel (milyen neművel)?
2017. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
attól függ mit veszünk alapul.
2017. jan. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

ketezertizenhet nevű felhasználó!


Ezt üzented nekem:


"Már hogyne lenne rossz dolog!!!

Szodomai bűn, undorító, természetellenes. Hogy lehetsz képes olyanra, hogy a sátáni homoszexualitást pártolod????

Megírtam neki az igazat. Azt akarod, hogy elkárhozzon a lelke ennek a szegény lánynak?"


Hogy van bátorságod ilyet mondani, írni?

Mindenkinek egyéni joga hogy mit érez! Majd pont te fogod móresre tanítani mi? kivagy te vmelyik szüleje? Nincs jogod ilyet mondani, megbántani egy személyt!


Megáll az eszem! :@

2017. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Ne hagyd hogy bárki is befolyásoljon mert ez a te életed! Később ha vmilyen rossz döntést hoznál azt egész életedbe bánnád! Az életnek vannak jó és szép oldalai is, ne hagyd hogy ezt más elvegye tőled! Az élet rövid! Használd ki!

(első vok)

2017. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúk nem érdekelnek, de a lányok igen, és szeretnél velük kapcsolatot, akkor meleg vagy. Ezzel nincs semmi baj :). Legyél párkapcsolatban azzal, akivel szeretnél, ne másoknak akarj megfelelni és magadra erőltetni olyat, amit nem akarsz
2017. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan képzelnéd el azt a kapcsolatot és kivel (milyen neművel)?"


Ha elolvastad volna figyelmesebben, CSAK LÁNYOKKAL szeretne kapcsolatot!

Pasik iránt semmilyen vonzalmat nem érez!

Így egyértelmű, hogy a lány leszbikus!

2017. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rossz dolog!

ne mondj ilyet, millió ember van így rajtad kívül, köztük énis légy önmagad evvel semmi baj nincs.

2017. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehez az ilyen ,magadba kell eloszor tisztaznod h fiu vagy lany kell neked
2017. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!