Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Egy férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Egy férfiről van szó.22/N

Figyelt kérdés
Szóval van egy férfi, igen, aki alapvetően tetszik. De az egész nagyon hullámzó. Mert valamikor iszonyatosan bejön, másik nap meg kiábrándulok. Ilyen gyorsan nem változhat a teste. Egyik nap izmosnak látom, dögös az illata, iszonyat helyes az arca, vérbeli vonzó férfi... Más nap meg zavar testszaga, nagy, pufi hasa van, lapos karja (izomtalan), a feje meg átlagos, pattanásos, kopaszodó. Én ezt esküszöm, nem értem. Egy ideig szentül meg voltam róla győződve, van egy ikertestvére. De nincs! Komolyan nem tudom... Azt nem mondom, hogy a rossz napokon undorodok tőle, csak akkor kiábrándító, semmi extra. Meg hát, olyan, amilyennek leírtam. nem egy jó pasi. De a jó napokon meg... Olyankor tényleg iszonyat szexi. Kalimpál a szívem, zavarban vagyok, nagyon-nagyon bejön olyankor. Ez mitől van, hogy lehet ennyire hullámzó a megjelenése? Egyik napról a másikra?
2018. máj. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Szedsz valamit?
2018. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
A drog rossz! Értem?!
2018. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem tudsz már mit kamuzni.
2018. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
A srácot túlidealizálod. Egyik nap vonzónak látod, következő nap kevésbé, pár napig nem látod, kezd hiányozni, ismét jóképűnek látod, aztán megint nem stb. Egyértelmű, hogy nem jön be neked, csak bemagyarázod magadnak, hogy tetszik.
2018. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Csak behúzza a löttyedt hasát, amikor észreveszi, hogy figyeled, mikor meg nem látja kiereszti a levegőt meg fingik egy jó nagyot a felgyülemlett levegőtől, ami belerohadt és ezt érzed utána rajta.
2018. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát igen, a könnyű drogok...
2018. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez én vagyok. Ha pizzát eszek 2nap egymás után a kövér, ha alig eszek valamit akkor izmos.

¯\_(ツ)_/¯

2018. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Na, veled se járna normális ember. Felszed egy kilót, és te kiábrándulsz belőle? Jön a kánikula, megizzad, erre elhagyod?
2018. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen tüneteket a szexuális frusztráció tud okozni.
2018. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A drogos kommentelőknek üzenem, sosem éltem ilyen szerekkel, sosem voltam részeg, sosem szívtam nikotint, stb., stb., stb.
2018. máj. 3. 01:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!