Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi kattan át egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi kattan át egy férfi agyában?

Figyelt kérdés

Az exemmel én kezdeményeztem a szakítást másfél hónapja. Folyton keresett utána is, volt, hogy napi szinten. Próbálkoztam letiltással, csak volt nála csomó cuccom, így ezt mégsem lehetett tartóssá tenni. Minden nap igényelte a kommunikáció, pedig már két héttel utána csaja is lett, és még úgy is írogatott. Aztán megtudta, hogy lett nekem is új pasi, akivel randizgatok, és kezd komolyabbra fordulni a dolog, utána úgy eltűnt, mint a kámfor.

Azt nem értem én ebben, hogy foglalt volt, tehát én azt képzeltem haverkodni akar velem, hisz megszokott, stb. Neki van párja, nem nekem. Akkor most már nem lehetünk barátok, ha nekem is van "párom"?

Miért csinálja ezt egy közel harminc éves férfi?

Meg nem bántottam semmivel, tök normális voltam vele. Nem tudom VELE megbeszélni, mert nem válaszol a kérdésemre, azért itt kérdem. Őszintén: emberileg hiányzik, ha már közvetlen szakítás után nem tűnt el az életemből, nem tartanám szükségesnek, hogy megszakítsuk az ismerősi kapcsolatot.

Köszi 28/N



#ex #haverság #szakítás utáni kapcsolat
2018. febr. 9. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel ne foglalkozz. Éld az életed. Nem szeret az biztos.
2018. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem az új nővel csak féltékennyé akart tenni, megmutatni hogy neki lett előbb más, mintha már nem is kellenél, örülne hogy szakítottatok. Kompenzálni próbál amiért nem ő szakított veled hanem te vele. Amikor lett valakid akkor meg valószínűleg besértődött vagy feladta mert rájött hogy komolyan nem ő kell. Az ilyen típussal nem megy a ''maradjunk barátok''...
2018. febr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2-essel értek egyet. Amúgy az én exem is pont ugyanezt csinálta, még szakítás után is beszélgettünk telefonon, meg elmesélte hogy kivel jött össze stb. Nem voltam féltékeny mert én szakítottam vele és megvolt rá az okom. De mint barátot vagy testvért, attól még szerettem és érdekelt hogy mi van vele, össze tudja-e szedni magát stb. Viszont amikor már nekem is lett új párom, teherré váltak a hívásai, aminek úgy vetettem véget, hogy egyszer megkértem a páromat, hogy vegye fel helyettem a telefont. Ez meg is tette a hatását, talán még egyszer beszéltünk utána, de mondta, hogy már nem akar zavarni minket, és azóta semmi. 8 év eltelt, én közben férjhez mentem, és róla nem tudok semmit, mivel közösségi oldalakon sincs fent, és nincsenek közös barátaink. A mai napig eszembe szokott jutni, hogy mi lehet vele, vajon hogy alakult az élete, de nem próbálom megkeresni, nehogy félreértse. Szerintem ez így van jól.

Neked is azt javaslom, hogy próbáld "elfelejteni" és koncentrálj az "új" életedre.

2018. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!