Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan jelezzem szex közben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jelezzem szex közben, hogy elmentem?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok hangos az együttlétek alatt, így nálam az orgazmus se jár különösebb hangeffektusokkal, se egyéb "különlegességgel", ezért nincsen konkrét jele annak, hogy elértem volna a csúcspontot. Nagyon hülyén érzem magam, amikor a barátom megkérdezi szex után, hogy "elmentél?" Hogyan tehetném "látványosabbá", egyértelműbbé a dolgot? Elég csak elmondani közben? Van valakinek hasonló tapasztalata?


(Még... kezdő vagyok a téren, úgyhogy ez is közrejátszhat. 😅)


A válaszokat előre is köszönöm! 😊



18/l



2018. máj. 2. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel így mi a gond?
2018. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj a kerdesert, de biztos, hogy elmesz? Eleg hihetetlen, hogy nem latszik az arcodon, a baratod nem erzi a hülveleydben az ütemes összehuzodasokat, es semmi jele nincs... nem kell hozza hangot kiadni, hogy ezt tudja a partner.
2018. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Oo. Igen, ez nem egészen egyértelmű így. A gond az, hogy borzasztóan kellemetlennek tartom a kérdést... vagyis inkább a tényt, hogy egyáltalán fel kell tennie ezt a kérdést.
2018. máj. 2. 21:20
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Bnőm hasonló típus és bár szinte mindig elmegy, még is állandóan megkérdezem. De nem azért, mert ne tudnám. Ha őszinte akarok lenni, inkább azért mert jól esik az egómnak hallani, ahogy kimondja. És ahogy beszél róla, hogy élvezte, amit csináltam.
2018. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
2.! Igen, ezzel nincs gond. 😂 Igaz, lehet, inkább őt kéne megkérdeznem erről az egészről, mert lehet,hogy ő is csak hallani szeretné.
2018. máj. 2. 21:23
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Szorítsd erősen a pasit, minél jobb, annál hevesebben/gyorsabban, majd egy pillanatra állj le és szusszanj. Szerintem a legtöbben így csináljuk.


Markolászod, simogatod fogdosod erősen, majd egy pillanatra magadhozhúzod mozdulatlanul, és utána lassabban majd újra gyorsít, hogy ő is elmenjen.

2018. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 2. 21:55
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
csak annyi, hogy : "Szia kincsem hét körül jövök"
2018. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:
29%

Szerintem is amit az elozo irt. Szoritsd magadhoz a pasit, s jelezd, hogy alljatok meg egy pillanatra, hogy elmentel, illetve ha zex kozben mondod, hogy el fogsz menni, az is segit ertelmezni, hogy mi tortent.

Bar eleg furan vagy bedrotozva, en meg egy csajszival se talalkoztam (bar igaz nem volt azert annyira sok partnerem) akinel ne lett volna tisztabb mint a Nap, hogy elment.

2018. máj. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 peca1000 ***** válasza:
40%
Lassíts, és mond neki, hogy elélveztem. Dícsérd meg, és vereged vállon. Nem gáz, ha nem látja rajtad, hogy elmentél, sőt, inkább figyelmes, ha megkèrdezi. Én mondani szoktam az asszonynak, hogy szóljon, mikor mehetek el, mert nála sem egyértelmű. Az exemnél könnyű volt, mert ő az egész testével beleremegett :)
2018. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!