Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jelezzem a pasinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelezzem a pasinak, hogy ha nem szereti az orális szexet adni, akkor nem kell, nem akarom erre kényszeríteni?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy sráccal egy ideje, a héten találkozunk és beszéltük ki mit szeret a szexben. Mondtam, hogy én szeretem az orális szexet, főleg kapni, erre nem reagált semmit, gondolom mert ő viszont nem szeret adni. Igazából csak attól van orgazmusom vagy élvezem egyáltalán. Félek, hogy ha ehhez meglatja a csúnyácska puncim még ki is nevet... Szóval törődjek a magam örömével vagy mondjam meg neki, hogy ha nem akarja nem kell, nem fontos?!

2016. okt. 11. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan mond meg neki. Hiszen a szex akkor jó ha mind ketten jól érzitek magatokat.. 22 L
2016. okt. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól hogy nem reagált még nem biztos hogy nem akarja csinálni.

Hagyd hogy elkezdje és úgy is látod mi lesz a reakciója, milyen fintorokat fog vágni. Ha egyáltalán fog. Lehet imád nyalni és életed legjobb kinyalásában lesz részed. :D

2016. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp jó ötlet beszélni vele erről, de gondold át előtte alaposan, ha kell, teljesen le tudnál mondani róla, és mennyi időre ?(exem nem csinálta három évig, nem lehetett beszélni vele, nem érdekelte, és szörnyű volt).

Én meggondolnám, tényleg vele akarom-e. A szexnek az örömszerzés is célja, nem szabadna önzőn hozzáállni.

2016. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát csak attól van orgazmusod és csak úgy élvezed, viszont ha nem akarja, nem fontos?

Hát jó nagy világ marhája vagy, ha úgy szexelsz, hogy nem élvezed.... igaz, nem te vagy az egyetlen...

2016. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csúnya punci... Ezen még mindig kivagyok...
2016. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próba szerencse...hagyd hogy megtörténjen ugy ahogy van...

Max első és utolsó lesz.

Nekem is ilyen önzetlen nő kellene. :D

2016. okt. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!