Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két férfi beszélget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két férfi beszélget, hangosan nevetgél, látom, hogy messziről néznek, de amikor melléjük érek hirtelen csend lesz az mit jelent?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés....


Rólam beszéltek? Vagy valami kínos témáról? Tetszhettem? vagy pont nem?


Úgy történt,hogy az egyik háttal állt nekem,amikor mondott neki valamit a másik megfordult. Ekkor mind a ketten néztek. Visszafordul a másik és amikor melléjük értem elhallgattak. Aztánahog, távolodtam,újra hallottam a hangjukat.

Nem ismerem Őket,csak látni szoktam néha. De az egyik tetszene. :D


Másik kérdés,hogyan adható tudtára egy idegen férfinek akivel sose beszéltél,hogy vevő lennél az ismerkedésre?


Köszi a választ.


26/N



2018. máj. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Odalépsz ahhoz amelyik tetszik neked, előveszel egy szál cigit, mélyen a szemébe nézel, és tüzet kérsz tőle :D
2018. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Megtárgyalták milyen jó a segged vagy hogyan dugnának meg.

A másodikra nem tudom a választ. Talán odamész és útbaigazítást kérsz még akkor is, ha tudod mit keresel.

2018. máj. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A cigit meg én is akartam írni már, ha dohányzol persze. Szűrőnek is jó, hiszen abból már tudod, hogy ők dohányoznak-e vagy sem.
2018. máj. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megbeszélték, hogy jól nézel ki. Vagy legalábbis az szerint aki a másiknak mondott valamit, mire az megfordult.
2018. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es,az jó lenne,mert pont Ő tetszik nekem,aki szemben állt velem. :D

Köszönöm a tanacsokat. Jó ötlet ez a cigis dolog,csak félek,hogy túl izgulnám a dolgot. De majd megpróbálom rávenni magamat.

2018. máj. 3. 15:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Bejött a cigis dolog. 😀 Egyedül ácsorgott,megálltam majdnem mellette,kivettem a cigimet,de nem mertem odalépni,haboztam kicsit,úgy csináltam mintha keresgélnék a táskámban....éééés....magától odalépett,hogy adjon-e tüzet. Aztán beszélgetni kezdtünk,tuti levágta amúgy,mert összevissza vihorásztam,mint egy tini. Na a lényeg,hogy magától mondta,hogy megihatnánk valamit,meg is beszéltünk egy időpontot és elkérte a számomat. Utána remegett a lábam.😂😂

Köszi srácok!!!!!

2018. máj. 9. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!