Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi fut át az agyatokon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi fut át az agyatokon ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel megismertek egy srácot egyetemen/munkahelyen/buliban vagy akárhol. Jól elbeszélgettek, sokat nevettek, elvagytok, majd a srác pár nap múlva bejelöl és másnap rátok ír. Ilyenkor egyből arra gondoltok, hogy biztos szeretne valamit, mondjuk egy találkát vagy azt gondoljátok nincs "hátsó szándéka"?

2018. máj. 3. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Ha nekem is bejön az illető persze hogy átfut az agyamon hogy de jó lenne ha én is tetszenék neki:D jó lenne ha lenne hátsó szándék a dologban...

Utána azt gondolom, hogy áh de biztos nem azért írt.

2018. máj. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Én tipikusan olyan vagyok hogy elkezdek kombinálni és egy millió forgatókönyv átfut az agyamon. Akaratlanul. Aztán próbálom kitalálni melyik a legvalószínűbb, úgy is mondhatnám hogy szelektálok.

Aztán meg úgy vagyok vele hogy ha nekem bejön és esetleg én is neki akkor remélhetőleg lesz valami és hagyom hogy a dolgok történjenek.

Ha nekem nem jön be akkor nem annyira gondolok semmit max próbálom kitalálni hogy vajon ő milyen céllal írt rám.

De előbb-utóbb úgy is kiderül.

Viszont ha bejön nekem, ha nem én mindig értékelem ha egy srác próbálkozik, mert manapság sok pasit ismerek akik félnek kezdeményezni. Szóval szerintem értékelni kell ha valaki mer lépni.

2018. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Semmi. Nem szoktam túl agyalni ezeket mert nincs értelme

Úgy is kiderül mit akar ,minek kombinálják gondoljak bele többet ami.

2018. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!